reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Buziaczek gratulacje!!! Mały rośnie zdrowo, zazdroszczę tych włosków ;-) nasz Maciuś był ostatnio łysy jak kolano :-( a pan doktor się śmiał z mojego wyrazu twarzy jak mi to powiedział, mam nadzieję, że nadrobi włoskowe straty..... :-)

Malinka NIEŹLE!!!! ty to masz dorodną dzidziulę, a ile mały ważył ostatnio i kiedy to było???
 
reklama
buziaczek - super wieści, cieszę się, że wszystko ok :tak:
Malinka -
łał 3kg :-D no nieźle, będzie duży chłopak. Poczekaj jednak do 38tyg. z tym bieganiem po schodach, ja biegałam 2 tyg., nosiłam ciężkie przedmioty, wyrywałam krzaki ... i tak W. wyszedł dopiero jak zechciał :-p,nawet oksytocyna go nie wygoniła z brzuszka.
 
Wyczuwam nutkę współczucia w waszych komentarzach hahahahaha Już teraz wiem, że lekko nie będzie, a Jasiek pewnie spokojnie ponad 4 będzie ważył ;p

Mamii ostatnią wizytę miałam 20ego grudnia i wtedy miał 1890g, dlatego nawet spytałam lekarza czy to możliwe, że w miesiąc przybrał 1200g, to tylko pokiwał głową..

Pastelko to mnie pocieszyłaś, miałam jednak nadzieję, że te "zabiegi" przyspieszają poród ;)
 
Malinka super ze mały zdrowy i wcale nie taki mały;) ale beda jaja jak sie okarze ze Ty juz nastawiona na porod w kazdej chwili a Jasiowi nie bedzie sie spieszyło i przetrzyma Cie do marca;)
 
tak czytajac was dziewczyny...zastanawiam sie czy z moim lekarzem jest wszystko ok:baffled:
od 19 tygodnia...gdybym sama nie pojechala sobie na USG 4D to nie dowiedzialabym sie do dzisiaj jaka wage ma moja dzidzia:baffled: no i gdybym w szpitalu nie wyladowala w 24 tygodniu:baffled: jutro mam wizyte....i tez mnie ciekawi jak z dzidzia czy juz w glowka w dol...ile wazy czy rozmiary ma proporcjonalne...a on tylko paluchcem bada i nic wiecej..i sie pyta o samopoczucie:baffled: ahhhh...jakiego ja mam pecha w tej ciazy z lekarzami...

ciesze sie ze z waszymi dzidziami jest wszystko ok:-D a Kacperkowi tak juz ciasno w brzuszku...az czasem mnie zaboli przy bardziej energicznym kopniaczku:-D wydaje mi sie , ze jest duzym bobasem:-D
 
Malina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szok ile Jasio waży- teraz to nic tylko sie naprawdę trzymać tego wcześniejszego terminu niz niby z tej ostatniej miesiączki....ja to mam cicha nadzieje ze Mały będzie z Toba współpracować i wyjdzie tak jak moje dziewczynki:) bo inaczej to ty sie wykończysz:(
 
DZIEKUJE ZA KCIUKI bo strasznie balam sie o to lozysko po pierwsze ze bylo nisko bardzo podobno a po drugie przez te moje chorobska ostatnie i kropelki do nosa co musze na zatoki brac.. ale juz jest oki i wiem to od lekarza wiec sie juz nie martwie:tak::-) a co do wloskow to NIKUSIA ja nie robilam USG 4D tylko normalne...aaa te wloski to mowie wam niesamowite ...najpierw to nic nam do glowy nie przyszlo patrzac na maluszka glowke ...nagle sonografer sie nas pyta: ooo patrzcie jakie ma wloski! a my na to gdzie?? a on nam wstal i pokazal na ekranie taaaaaaaaaaaaaaakieeeeeeeeeego jeza ze szok takie na ok cm mi to wygladalo-sama nie wiedzialam ze takie cos jest widoczne glowka ma 32cm a brzuszek 29,5 cm a kosc udowa 6 bm - jak skrzydelko z kurczaczka takie malutkie:) ale i tak te wloski przebilaly wszystko:-D
MALINKA ty to juz masz ladnego klocka - a ja myslalam ze moj duzy:) strasznie sie ciesze ze taki zdrowy i dorodny jest twoj jasiek:))same dobre wiesci:)... a wiecie co mi sie przypomnialo?? ze ktoras z was mi ostatnio pisala ze zgage sie ma jak maluszkowi niby wloski rosna ale nie wierzylam w to wtedy...ale moze to prawda patrzac na mojego szymonka???!!!

a chcialam fotki kupic ale po usg w 20 tygnie robia zdjec niestety wiec nie mamy:(
 
Ostatnia edycja:
Buziak jak to prawda z tymi włosami, to mój na bank ma irokeza :DDDDDDDDDDDDDD

Ola nie prorokuj mi tu takich strasznych wizji, pięciokilowca to ja już na bank nie wycisnę ;ppppppppp

Milusia chciałam się dowiedzieć od gina jak płucka, bo gdybym usłyszała OK, to od razu bym się brała za okna, a on, że to organ, który bardzo ciężko się bada w usg i tylko nam pokazał, gdzie są i więcej nie wiem.. Jachu ma ciągle jeszcze czkawkę, więc jeszcze trenuje płucka.. A u Ciebie zdarza się, że laski mają razem czkawkę??
 
reklama
malinka wlasnie tez teraz nie wiem jesli to prawda to ....ale jaja:-D ...bo ja nigdy w zyciu zgagi nie mialam az do zeszlego tyg i trzymalo mnie caly tydzien i teraz juz nie mam w ogole jak przedtem ...hmmmm to by sie zgadzalo...jakims cudem:))
 
Do góry