reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
:-Dno koncia juz niedlugo zobaczymy- twojego chiba szybciej niz mojego wiec sie przekonamy:) moze nie wylysil tylko po prostu przestaly rosnac?? :-)moze tyle co mialy urosc to juz urosly.. przynajmniej na raie:)))
 
buziaczek też słyszałam o tej zgadze, że jak się pojawia to dziecko ma dużo wlosków, ciekawa jestem jak to będzie.... przy Hani nie miałam zgagi a urodzila się i miała trochę włosków, teraz mnie męczy więc u Zosi to chyba będe od razu warkocze plotła:-D
 
:-D patik ale sie usmialam:) ja tam nie wiem czy to prawda ale nasze bejbe to juz kupe wloskow ma i to takich kochanych sterczacych:) ktoras z baby boomek mi to powiedziala jak mnie zgaga meczyla ostatnio:) zobaczymy juz niedlugo nasze kochane dziciaczki i ich KIKIRIKI na glowkach:) ja w moim maluszku to juz sie zakochalam a jeszcze sie nie urodzil:sorry2:
 
Ja już Wam tu nie opisze wizyty u gina ale mogę opisać teraz tylko pewien problem...........
otóz czułam ze coś się świeci i dzisiaj na bieliźnie zauważyłam małą zieloną grudkę wielkości może pestki jabłka...oczywiście panika co to może być...ze strachu wzięłam nawet kąpiel z pełną depilacja nóg, podwozia i pach bo już się wystraszyłam ze jak się to powtórzy to pojadę do szpitala....Poszperałam troszke na necie i mnie oświeciło ze może to być infekcja tak jak miałam 2 miesiące temu- nic mnie nie piekło, brak upławów a gin powiedział ze jest tak głęboko ze się nie dziwi ze nie mam żadnych objawów. Jutro po 13 będę się kontaktować z położna w moim ośrodku bo nie mam nawet do jakiego gina iść. Niby jutro w ośrodku jest nasza lokalna ginka ale do niej sa terminy na miesiące już oczekiwania. Zapytam najpierw telefonicznie i ewent.pojadę. Wyczytałam ze nieleczona infekcja może wywołać przedwczesny poród- a tego mi teraz nie trzeba. Leki z nazwy znam i żaden rodzinny mi ich nie wypisze na gębę....może mnie położna wciśnie do tej ginekolog naszej tylko na to badanie ginekologiczne albo ona sama mnie zbada:) Musze szybko działać..... boje się ze kazą mi sobie jechać do szpitala...a wtedy mnie juz tam na bank zostawią:(
 
Milutku, to trzymam kciuki, żebyś do szpitala musiała jechać dopiero za 5 dni :tak:

Ja miałam wizytę w poniedziałek. Gabrysia rośnie jak na drożdżach. Przez miesiąc przybył jej równo kilogram. W tej chwili waży 2,5 kg, ja na szczęście zatrzymałam się na +10 :-) Ciekawe ile nam przybędzie jeszcze prezez te 6 tygodni?
 
Malinka no to rzeczywiście nieźle, pytałam o wagę bo jak byłam 27 grudnia to mały ważył 1724g i się teraz zastanawiam ile może mieć w przyszłym tygodniu i jak napisałaś ile twój przybrał to :szok:

Milutek uważaj na siebie kobieto, jeszcze troszkę i nasz ginek wróci, może to tylko fałszywy alarm???? - oby tak
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję! Ja też już po wizycie, usg nie miałam (tak jak podejrzewałam - robił na ostatniej wizycie i teraz pewnie czeka na 36 tydzień, żeby sprawdzić ułożenie) ale słuchaliśmy serducha i wszystko jest okej, szyjka się nie skraca, jest zamknięta więc niespodziewany poród mi na szczęście na razie nie grozi :-) czuje lekkie pobolewania brzucha, takie ćmienie, jak przed okresem - ale to na tym etapie już normalne oraz zwiększoną wydzielinę śluzową (szczególnie po nocy) - to też podobno pierwsze objawy zbliżającego się porodu i ta tym etapie zupełnie normalne (sprawdzał tylko papierkiem lakmusowym czy to nie sączące się wody płodowe lub infekcja). Także jestem spokojna. Na wadze 12,5kg na +, zjem sobie więc zaraz jakiegoś batonika :p
 
reklama
katjuszka- gratuluje dobrych wiesci :-D:tak: powiadasz ze zwiekszona wydzielina to oznaka zblizajacego sie porodu?????? to mnie tak juz ze 2 tyg sie wali:szok::szok::szok:
Pabelka- tobie równiez gratuluje dorodnego i zdrowego malenstwa
Mila- czekamy na wiesci;-) tylko bez paniki


a ja mam wizyte jutro ciekawe co usłysze:confused:
 
Do góry