reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
buziaczek jak miło czytać takie wiadomości:-) i z łożyskiem się ułożyło jak czytam po Twojej myśli - bo ominie Cie cesarka, no i synka widziałaś - duży chłopak:-)pięknie:-)
 
Zaliczyłam dzisiaj wyczekaną i może już ostatnią wizytę ;) Pobrał próbki na paciorkowce, dzisiaj już nie zdążyłam zawieźć na bakteriologię, bo był poślizg u lekarza aż 2h - myślałam, że tam zejdę :p Zbadał szyjkę, zamknięta 33mm, no i USG, a tu szok!! Jasio waży 3100g!! Tydzień ciąży wg USG 37w 4d!! A jak spytałam ile jeszcze to gin powiedział, że 5tyg, ostatnio gadał inaczej ech.. Ja nam daje max 2-3 tygodnie - zacznę myć okna i biegać po schodach, to od razu urodzę ;)
Jasio nie chciał współpracować, poprzednio bawił się pępowiną, a teraz rączką zasłaniał buźkę, więc nie mam żadnego fajnego zdjęcia. Najważniejsze, że jest zdrowiutki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Malina- eee to z Jaska kawął chłopa mozesz powoli sie szykowac na poroddówkę hahaah a ztymi terminami u ciebie to już wogóle jakis klops:-D:tak: sama jestem ciekawa kiedy urodzisz:-)

Buziaczek- no ja tez jestem w szoku ze włosy widzialas bo ja jak byłam na 4d to włosków nie dało sie zobaczyc:no::no:
 
malinaa u Ciebie to chyba tylko sam Jasiek wie kiedy ma przyjść na świat:tak: najważniejsze że zdrowy a Ty wyprawkowo przygotowana na jego narodziny:-)
 
reklama
Do góry