reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Harsharani cieszę się, że wszystko ok.
A ja jak dziś pamiętam dzień kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży... A tu już tak mało czasu zostało...
A my do lekarza idziemy w następnym tyg :)
 
reklama
no to my jutro mamy USG na polozenie lozyska...strasznie sie boje ...jutro sie dowiemy czy sie przesunelo do gory czy zostalo na rogu macicy i kanalu czy jeszcze cos innego... i wtedy maja niby nad cesarka myslec:-(...ale ja i tak mam ciagle nadzieje ze jednak poszlo do...gory...
 
Hars i ja gratuluję dobrych wieści:-) o takich podpaskach nie słyszałam, a z ciekawości zapytam w aptece:tak: choć myślę że trudno ominąć sączenie się wód płodowych czy tez pomylić np. z popuszczaniem moczu - mnie zaczęły się sączyć w nocy podczas snu i od razu wiedziałam że coś nie gra i trzeba pomału się zbierać do szpitala
buziaczek powodzenia jutro na wizycie:-)
 
Takie wkładki o których pisze Harsh są w aptece, kiedys właśnie znajoma mi o nich mówiła.

Czas leci jak szalony, ja przed oczami mam ten dzień, w którym się dowiedziałam o ciąży i ta radość moja i męża i ten strach i nie mogliśmy uwierzyć, że po roku starań wkońcu się udało, a to już końcówka praktycznie :-D

My mamy wizyte w piątek, i usg też będzie, trochę się stresuje, ciekawe jak gwiazdeczka rośnie, wierzę, że jest wszystko super :-)
 
też słyszałam o tych wkładkach i swego czasu dośc dużo o nich czytałam i tak np kiedy kobieta ma jakąkolwiek infekcje w pochwie to one sie zabarwiają jak na wyciek wód więc są napewno plusy tych wkładek ale jak widać tez i minus!
 
hej my juz po wizycie i na szczecie lozysko nam sie przesunelo ladnie 87mm od ujscia szyjki macicy wiec nie bedzie zaslaniac dzidziusiowi wyjscia i nie bedzie cesarki:))))))) lozysko super dobrze ukrwione bardzo zdrowo wyglada i jest na tyle w bezpiecznej odleglosci od ujscia ze juz nie trzeba go sprawdzac:-D cisnienie i siuski prawidlowe :) pleckami do pepka lezy i temu brzuszek non stop napiety...glowka jak u poloznej wymacana na dole nozki w lewym boku:-Da no i jeszcze jedno pan sonografer pokazal nam pewnego siusiaka wiec SZYMON BEDZIE JUZ NA 100%:))))))wazy 2102gr iwszystkie wymiary prawidlowe:)JEST... sliczny chlopczyk z dlugimi nozkami - to po tatusiu wzrost dostal... a i widzielismy ile ma juz wloskow na glowce ---boziuuu takie mial kochane kukuryku na glowce:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry