reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Katjusza gratuluje pozytywnych wiesci:)
Pabela fajnie ze mała tak rosnie zdrowo:)
Milutek tylko bez paniki,bedzie dobrze,jeszcze posiedz w domku te pare dni:)&&&&&&&
 
dziewczyny! gratulacje dobrych wieści!

Malinka
- WOW...myślę że ten termin 10luty to całkiem realny termin:-) szok:-D

Miluś - bez paniki...trzymam kciuki:-)

Katjuszka - super że z tą szyjką wszystko dobrze hihi:-D

Pabela
- gratuluję pozytywnych wieści:-)
 
Milutek ja też miałam coś takiego zielonego i trochę więcej tego było niż u Ciebie. Poszłam do gin i sprawdzała mi tymi papierkami(nie pamiętam nazwy ;-)) i nie było infekcji ani nic, i uspokoiła mnie powiedziała, że czasem może się to zdarzyć.
 
Nasza Natalka na dzisiejszym USG (33t2d) została zmierzona, a właściwie "zważona" na 2086g, czyli niespełna 50. centyl jak na ten etap ciąży. Urodzi się max. 3500g.
Nie wiem tylko, czy i tak nie będzie cc, bo jestem już po jednym, a moja blizna ma 3,5 mm.
Wiecie może, jakie mam szanse, by przy takiej grubości blizny móc marzyć o porodzie naturalnym?
 
woj nat - super że z Natalką wszystko dobrze i że nie prorokuje się dzidziusia gigancika:-D co do twojego pytania to ja nie znam odpowiedzi ...zastanawia mnie tylko jedno...czemu blizna miałaby wpływać na to czy będzie SN czy CC?
 
Milutek i jak tam wybierasz się do tej przychodni? tak jak piszą dziewczyny,myślę że to może być zupełnie naturalna reakcja organizmu na tym etapie ciaży... ale jak Ci się uda wcisnąć do tej pani ginekolog to przynajmniej byłabyś spokojniejsza:tak:
pabella, katjusza, woj-nat - gratuluję pozytywnych wieści:-)
bo wadze dzieciaczków już widać że już nam niewiele zostało:tak:
 
reklama
Do góry