reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
U harsh narazie wszystko wporzadku nadal 2w1:tak:maluszek jest zdrowy i podobno niezly pulpecik z niego/niej;-)
 
Ostatnia edycja:
Hars jest twarda i dzielna więc nie tak szybko da sie pokroić:) wiem że bedzie dobrze musi byc!

tak czytam te wasze miłe komentazre i wiecie co wszystkie was zabiore na porodówke i tam bedziecie mnie pocieszały ooo tak se wymyśliłam bedzie mi raźniej
 
Dzieki wszystkim za kciuki!

Powiem Wam kilka ciekawostek, ktorych sie wczoraj dowiedzialam.

Po pierwsze- istnieja podpaski (no takie wkladki),wykrywajace wyciek wod plodowych. Nie wiem czy sa dostepne w Polsce, ale jak sie pytalam tutaj, to w aptekach mozna dostac (amniotic fluid test).

Po drugie- zatrucie ciazowe nie zawsze musi przebiegac z wysokim cisnieniem.

Po trzecie- ponad polowa przypadkow 'bolu serca' u ciezarnych jaka przewija sie w UK jest spowodowana zgaga :) Kobiety sie denerwuja, robia im badania- a tu sie okazuje, ze rennie pomoze ;)



AAA!
Prawie zapomnialam. Mialam jeszcze usg malucha wczoraj, wazy prawie 2 kg, czyli dajemy rade. Co prawda nie jest zbyt duzy, bo jak sa takie tabelki to zawsze jest w dolnej normie, ale w koncu to tylko 'umowne', bo wiadomo, ze nigdy usg nie bedzie w 100% dokladne. Nie wiem jak jest dzy, ale za to znam inne dane...
Obwod glowki 28.62
obw. brzuszka 26.85
dlugosc kosci udowej 6cm

glowa na dole, pupa z lewej stronymojego brzucha :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki wszystkim za kciuki!

Powiem Wam kilka ciekawostek, ktorych sie wczoraj dowiedzialam.

Po pierwsze- istnieja podpaski (no takie wkladki),wykrywajace wyciek wod plodowych. Nie wiem czy sa dostepne w Polsce, ale jak sie pytalam tutaj, to w aptekach mozna dostac (amniotic fluid test).

Po drugie- zatrucie ciazowe nie zawsze musi przebiegac z wysokim cisnieniem.

Po trzecie- ponad polowa przypadkow 'bolu serca' u ciezarnych jaka przewija sie w UK jest spowodowana zgaga :) Kobiety sie denerwuja, robia im badania- a tu sie okazuje, ze rennie pomoze ;)



AAA!
Prawie zapomnialam. Mialam jeszcze usg malucha wczoraj, wazy prawie 2 kg, czyli dajemy rade. Co prawda nie jest zbyt duzy, bo jak sa takie tabelki to zawsze jest w dolnej normie, ale w koncu to tylko 'umowne', bo wiadomo, ze nigdy usg nie bedzie w 100% dokladne. Nie wiem jak jest dzy, ale za to znam inne dane...
Obwod glowki 28.62
obw. brzuszka 26.85
dlugosc kosci udowej 6cm

glowa na dole, pupa z lewej stronymojego brzucha :)


super wiesci;-))) ja juz sie boje ile mój teraz waży;-/
 
Harsharani, fajnie, ze wszystko dobrze :-)

Wczoraj rozmawialam z kolezanka i mowila, ze jak byla w tym tygodniu co ja to jej maly juz 3kg wazyl! A jak urodzila, to mial 4,5. Popekala na wszystkie strony. Ale faktycznie, brzuch miala ogromny, chociaz nie zawsze wielkosc brzucha odnosi sie do wielkosci dziecka. Ale u niej sie sprawdzilo.
 
Harsh gratuluję dobrych wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już z jednej strony nie mogę się doczekać następnej wizyty, a z drugiej się boję, bo to może być przedostatnia, a jak by się mały pospieszył to i ostatnia łłłłłłłłłłłłłoooooooooooooo matko jak ten czas leci :szok:
 
reklama
Do góry