reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

wiesz, co to ja w takim razie nie wiem czy my o tej samej ksiazce mowimy... ja mowie o tej do ktorej polazna wpina rozne wyniki moich badan itd... i tam w jednym miejscu mam jakies trzy wykresy...
1, abdominal cirumference growth
2,femur length
3.head circumference growth

innych wykresow tu nie mam
 
reklama
to chyba ten na przuch. na ktorym ci wpisuje jak ci mierzy brzuch?? wiesz wielkosc macicy?? ten wykres to jest taki ....hmmm...poczekaj latwiej ci to pokarze jak zeskanuje czekaj chwile daj mi maila swojego na pw to ci wysle najwyzej moj wykres i porownasz czy masz cos takiego-to ten wykres na ktorym ci mierza macice metrem.
 
Buziaczek moja mi nic na wykresach nie wpisuje... mam tam tylk otrzy linie ale one sa oryginalne... i kolejny raz utwierdzam sie w przekonaniu, ze moja jest jakas stuknieta i polowy badan nie mam;/
 
oj jest kochana naprwade:) strasznie jestem ci wdzieczna za rady dla takiej panikary jak ja:) i dziekuje za cierpliwosc do moich pytan ciaglych i uporczywych:) ;-)
 
ancia gdybym mieszkala i rodzila w pl to bym sie nie przejela, bo tam co chwile usg i pelno badan... a tu w uk to dwa usg podczas calej ciazy wiec gdyby nie wyjazdy do pl bym chyba zamartwila sie na smierc
 
W polsce dosyc czesto robia usg, w Uk na podstawie wielkosci macicy sprawdzaja jak rozwija sie ciaz :)
Masala, a Tobie nie mierza brzucha?
 
reklama
nie:pP ja sama sobie w domu sprawdzam czy macica idzie do gory:)) Mowilam Wam, ze moja polozna jest fajna:pP Ze tez ja jej nie zmienilam po pierwszej wizycie... teraz to juz za pozno skoro mam ja jeszcze dwa razy zobaczyc:wściekła/y:
 
Do góry