reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No raczej wskazań nie ma, po prostu powiedziała, że jest taka opcja i kosztuje 50zł co 2 tyg. do końca ciąży, a M powiedział, że skorzystamy. To może powinnam odwołać?:sorry2:

Albo przejdę się raz jutro i pomyślę czy nie zrezygnować z kolejnych...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To już od Was zależy:) Skoro aktualnie (30tc) zaproponowała płatnie (dla Waszego spokoju), tzn, że na tym etapie ciąży jest to badanie ponadstandardowe. Warto jednak pod koniec ciąży zwrócić uwagę Pani dr, że KTG jest w standardzie i NFZ je refunduje (na wypadek, gdyby do końca chciała, byście płacili 50zł).
 
Katjusza- twoja królewna to prawie wagowo mojego dogania ehheh dorodna babeczka bedzie gratulacje!!!
Koncia- to tylko sie cieszyc ztakich dobrych wiesci a synus to tez juz kawałek kloca:szok: coraz wieksze te dzieci heheh
 
No raczej wskazań nie ma, po prostu powiedziała, że jest taka opcja i kosztuje 50zł co 2 tyg. do końca ciąży, a M powiedział, że skorzystamy. To może powinnam odwołać?:sorry2:

Albo przejdę się raz jutro i pomyślę czy nie zrezygnować z kolejnych...
Koncia, absolutnie nie ma potrzeby robienia KTG profilaktycznie. Na tym etapie ciąży robi się je tylko gdy ciężarna odczówa skurcze i to powyżej 3 w wg innej normy 8 w ciągu 1h, wtedy KTG jest bezpłatne. I od 41 tyg. ciązyzalecają celem mnitoringu, ale wtedy robi się je codziennie a nawet 2xdziennie i też bezpłatnie
 
Buziaczek- fajnie ze u dzidzi wszystko oki a ty nam szybciutko wracaj do zdrówka:)

Katjusza- śliczna waga- superowo:) a mocz masz racje powtórz za jakiś czas. Teraz przez święta nasze organizmy przechodziły rozmaite rewolucje:)

Trzebiska- taki mamy głupi sezon na przeziębienia...a w brzuszku to widac ze masz uparciuszka:) hi hi ważne zeby był zdrowy co nie?!:)

Koncia- ktg nie jest obowiązkowe:) jest konieczne wtedy kiedy sa ku temu przesłanki: skurcze itp. Brzydko powiem ze Was zwyczajnie ginka naciąga na kasę! Ale do rzeczy- waga rewelacja:) no popatrz termin wg.usg przesunął Ci się na taki jak mój:) Az umieram w takim razie z ciekawosci ile moje dziewczyny teraz waza:)
 
Ostatnia edycja:
A ja jestem trochę zaniepokojona, bo mi się brzuch dziś obniżył i strasznie mnie młody uciska, aż go podnoszę rękoma tak mi niewygodnie:szok:
Moja ginka nie naciąga, ona tylko informuje o możliwości:-p ona nie robi tego KTG, tylko jakaś położna w szpitalu, w którym ona nawet nie pracuje. Ja bym nie wzięła tego KTG, ale M chciał, to teraz będzie odwoływał :-)
 
Koncia- to jest Wasza decyzja:) ale tak jak piszą nawet dziewczyny...jest to ciut za wcześnie a tym bardziej jesli jest oki...a 50zł co dwa tyg.do konca to troszkę jest kasy...wszystko to tez zależy od Waszych finansów!
 
Właśnie jestem po wizycie u mojej gin, wszystko jest ok, mała juz jest główką w dół, a mój termin raczej się przyspieszy i może to być połowa lutego, ciekawa jestem ile wytrzymamy...... A i powiedziała że Zuzka, będzie duża jeśli będzie rosła w takim tempie, to jej waga będzie koło 4kg!!!! juz się boję.... Poza tym wyniki, bardzo dobre i kolejna wizyta za 4 tygodnie, no i przybrałam od 1 grudnia tylko o,5 kg!!!!
 
reklama
Właśnie jestem po wizycie u mojej gin, wszystko jest ok, mała juz jest główką w dół, a mój termin raczej się przyspieszy i może to być połowa lutego, ciekawa jestem ile wytrzymamy...... A i powiedziała że Zuzka, będzie duża jeśli będzie rosła w takim tempie, to jej waga będzie koło 4kg!!!! juz się boję.... Poza tym wyniki, bardzo dobre i kolejna wizyta za 4 tygodnie, no i przybrałam od 1 grudnia tylko o,5 kg!!!!
to swietnie ze malenstwo rosnie zdrowo! ...ja to nie mowie ile juz przytylam...:zawstydzona/y::-D
 
Do góry