reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

milutek - fajnie ze z twoimi kobietkami wszystko ok duuuuze i rosna jeszcze jeszcze! brawo ze pomimo tempa zycia tak dajesz sobie rade!;-)3maj sie i byle tak dalej!
 
reklama
lokata, Pinka, Milutek super że dzieciaczki są zdrowe i tak rosną:-)
wredniak gratuluję dobrych wyników!
Milutek położna chyba dumna że ma taką pacjentkę:-), a lekarz to bardzo zaangażowany i przejęty, ale to dobrze że chce mieć wszystko pod kontrolą:tak: najważniejsze że dziewczyny rosną i dokazują i niech tam w brzuszku siedza jak najdłużej:-)
 
Dziewczyny gratuluję super wieści. Milutku doże te twoje dziewczyny jak na bliźnięta. Tak mi się wydaje. Oby jak najdłużej chciały pobyc w brzuszku.

Co do glukozy 75g, to po 2h norma wynosi do 140 (tak mam wpisane na wynikach). Nie wiem tylko ile powinno być po 1h.
 
Co do testu obciążenia glukozą to ZAWSZE powinna byc oznaczona glukoza we kwri przed jej wypiciem bo gdy jest ona podwyższona na czczo NIE WOLNO robić testu obciążenia, bo można w skrajnym przypadku doprowadzić do śpiączki cukrzycowej.
Co do norm to dla 50 g jest do 140 mg% po 1h
dla 75 g jest do 180 mg% po 1 h i do 140 mg% po 2h
 
Milutek - wieści rewelacyjne:-) Dziewczyny faktycznie duże, ale to tylko powód do radości:tak: a jeśli chodzi o hospitalizację to Pan dr wykazał się dużym poczuciem humoru, szkoda tylko, że Tobie nie było do śmiechu;-)
 
Milutek, a te Twoje dziewczynki to jednojajowe czy dwu?
Fajnie, ze wszystko w porzadku :)
Okaze sie po porodzie:) to sie okresla na początku ciąży..a u nas początki były bardzo trudne i nikt nie pytał i patrzył na takie rzeczy- każde usg miało jedno pytanie: czy biją serduszka- teraz wszystko jest ok i to już od polowy września:)..oczywiście bardzo liczę ze ok będzie już do końca:)
 
reklama
Do góry