reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No nieźle Góralko nasza :* Czyli nosisz już jakieś 2600 w dwóch porcjach ;) To musi już być wyzwanie ;)
Cały czas ściskam za Ciebie kciuki, obyś turlała się jak najdłużej :* a Jaśko za swoje kumpelki, żeby rosły jak na drożdżach :D
 
reklama
Hahahaha już się wyrywa, cała prawa strona mi faluje, ale jak chce go nagrać to cisza ;) Chyba kolędy mu się podobają, bo słuchamy rmfki świątecznej ;)
 
Milusia o rety ale duże dziewuszki a jakie kochane już są napewno, a doktor może i troskliwy ale co on zbaraniał kłaść Cie do szpitala jak wszystko ok?! w razie w zawsze możesz podjechać a tak tylko niepotrzebny stres.
 
Ja myślę ze on może chce mieć podkładkę do zusu!???????? Hmmmmm
Bo w sumie powiedział ze dobrze 3 razy mieć pobyt w szpitalu zaliczony a ja mu mówię- to ja już wykończyłam swój limit. Mial zdziwiona minę i chyba tylko dlatego mi odpuści do nowego roku...choć ja liczę ze się mu jeszcze zapomni:)
 
Miluś trzymaj się ,,w kupie jak najdłużej" ,żeby małe rosły w masę i siłę. Ja ciąglę myślę ,czy moja Hania prowidłowo rośnie itp. odnośnie szpitala to normalne ,że jak nie musisz to nie chcesz iść , a lekarz może rzecywiście się asekuruje.
 
Miluś super wieści! no i najważniejsze że księżniczki mają się dobrze:-) i jakie "równiutkie" są:-) wprost wszystko idealnie:-) ale powiedz mi kochana....masz już +15 a oni mówią że brzuch mały? :-D ojej... koniecznie musisz zrobić zdjęcie przed rozpakowaniem... :-)
 
to i ja się melduję
Miluś - gratki!!

my też po wizycie u gina, usg tym razem nie było, badał mi tylko szyjkę macicy i słuchaliśmy serducha. Wszystko okej tylko twardnieje mi macica co świadczy o skurczach, mam więcej odpoczywać i magnez podniósł z 2 dziennie na 8 dziennie :-o
 
reklama
Do góry