reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Futrzaczku- mi to 15 kg chyba poszło w wodę zatrzymana w organizmie, zwiększona krew w żyłach, ciut cellulitu na tyłku i udach, sporo w cyce reszta to osprzęt dziewczyn (2 łożyska, 2x wody itp):-):-):-) a tych kg jak to stwierdzili wogole u mnie nie widać- może i tak za to ja je nieziemsko czuje- a objawiają się totalnym lenistwem:-D

Katjusza- z 2 na 8 :szok: łał szok nawet mi tak nie podnieśli!! Ale jak kazali to łykaj i faktycznie dużo odpoczywaj:) Wazne ze z dzidzia oki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lokata, Pinka, Wredniak gratulujęęęęę ;)))) Nie ma jak to pozytywne wieści ;))) Pineczka omijając te skurcze , ktorych teraz jeszcze nie życze ;))):tak:

Milutku... no to Nam przyniosłaś wieść ;) Rewelacja, nie mogłam się naczytać :)))) Zuch dziewczynka, i ślicznotki piękna waga ;))):-):-)


Katjuszkaaa..
. rowniez ciesze się ze z dzidzią wszystko oki ;))), ale dbaj i odpoczywaj , bo to teraz najważniejsze :***;-)
 
Milutek...baaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę ,że księżniczki mają się dobrze i ,że rosną!! Oby jak najdłużej chciały pobyć w mamie- tego Ci życzę!!!:tak:;-)

Katjuszka..cieszę się z maleństwem wszystko dobrze- tylko dbaj teraz o siebie i duuużo odpoczywaj!!!:tak:;-)
 
2giego grudnia byłam na 3d a to screeny z filmiku:-)

macha sobie nóżkami:-)
dzidzia4.jpg
twarzyczka:-)
dzidzia1.jpg
jego siusiak jest ogromny:-) SZOK! :-)
dzidzia3.jpg
i znowu twarzyczka:-)
dzidzia2.jpg
 
reklama
Do góry