reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam :-)

No i ja po dzisiejszej wizycie ... wyniki badań w normie ... ciąża przebiega prawidłowo ... waga +6kg. W 32t.c dr przewiduje USG ... aż nie moge sie doczekać.

Co do krzywej ... ja miałam robioną w okolicach 16t.c o ile pamiętam ... 75gram ... musiałam być na czczo ... kłucie przed wypiciem i 2h po wypiciu ... wynik w normie.
 
reklama
ja juz po mały ułozony główką w dół bardzo aktywny i podobno duzyyyyyyyy:szok::szok: jak duzy to dowiem sie na usg skurcze mam ale na to jedyna rada odpoczynek musze we wtorek jechac do szpitala na 6;30 tylko jeszcze nie wiem po co bo tak nabazgrala mi w książce ze chyba tego nie przetłumacze:-p:-p musze tam zadzwonic.........

lokata- ratuluje dobrych wiesci!!
 
Pinkuś...a skąd wiadomo ,że skurcze - byłaś podłączona pod ktg? Bo ponoć od 28 tc powinnyśmy co wizytę je mieć zaś nie wiem jak to wygląda w praktyce...a tak to cieszę się ,że maluch zdrowy i duuuuuży!! ;-)
 
reklama
Jesteśmy już w domku.....nasze księżniczki maja się dobrze:) Macica i szyjka ok- brak infekcji, moja waga +15kg :):-) Położna była pełna podziwu ze się tak jeszcze fajnie trzymam- bo widać naprawdę ze brzuszek nie jest duży jak na bliźniaki i ten etap ciąży:)

A teraz o moich dziewczynach: ważą 1295g i 1309g :tak::tak::tak::tak:- moje kochane....jestem z nich dumna:)! Jedna ma ułożenie główkowe a druga podczas badania miala miednicowe a na końcu główkowe:) a która?? oczywiście ta co zawsze daje mamie popalić:):-) Ilosc wód płodowych oki:)
Sam lekarz cały czas powtarzał czy się dobrze czuje i ze jakby co to mam lecieć do szpitala:)

Ale zabił mnie tekstem: chciałbym Pania położyć do szpitala na parę dni obserwacji :szok:. A ja w śmiech- ze po co i ogólnie ze mam męża teraz w szpitalu...i takie tam. Stwierdził ze da mi spokój do końca roku:)
 
Do góry