reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ruda to teraz mnie zaskoczyłaś to chyba jednak sie wstrzymam i zapytam na wizycie boje sie że te moje dziwaczne skurcze sie powtórza
 
papciarkowa ja bralam magnez w ciazy z Bartoszkiem wlasnie na skurcze i stawiajacy sie brzuch. Tak wiec napewno brac mozna,ale lepiej zapytac czy jest konieczny bo tak jak pisalam moze zmiekczac szyjke ( u mnie wlasnie tak sie stalo),no ale czasem lepiej brac niz nie mimo wszystko. A jak zapytasz lekarza to napewno ci doradzi jak bedzie lepiej w twoim przypadku i powie ile powinnas brac itd.
 
Mi lekarz przepisał Asmag forte właśnie na twardnienie brzucha, napewno wolno go brać.

Widzę, że wiele z was robiło badanie krzywej cukrowej :)
Ja dostałam wynik i mam 5,56 tylko nie wiem czego tam, ale ginek powiedział, że glukoza wyszła w porządku, sprawdzałam na necie i ten wynik jest w mmol/l wiec w porzadku.

A jutro jade zrobić O.Coombsa i próby wątrobowe. ufff

Pozdrawiam!! :))
 
Pastela Buziunia prześliczna ;)))))

Zuzia 3mam kciuki zeby wszystko było ok :***


A ja dziś zrobiłam badania glukoza poszła w ruch hehe , jeszcze smak uszedł jak piłam ale zapach jak jakis plastik, i pozniej na koncu troszku nie dobrze mi było ale nie az tak źle... wynik wyszedł dobry miesci się spokojnie w normie, przeciwciał niestwierdzono co do naszego konfliktu ;) jedynie w krwi te WRC co miałam ostatnio tą infekcje jest nadal podwyzszone lecz nie tak wysokie jak było ostatnio przed antybiotykiem z 15.9 spadło na 12.9 ,a norma jest 10... moze antybiotyk pomogł ... w sobote ide na wizyte więc wszystkiego się dowiem ;)
 
Hej laseczki-marcóweczki
Ja dzis tez robiłam wyniki i w końcu podniosła mi sie morfologia na 3 tabl żelaza dziennie, za to magnez mimo brenia 3xdz 2 tabl nadal poniżej normy a test obciążenie glukozą to jakis paradoks - nawet ja dr tego nierozumiem wynik po 1h po wypiciu 75 mg niższy niż naczczo i ogólnie po niżej normy, po 2h niewiele sie zmienił, jakbym wodę a nie glukozę wypiła.
 
reklama
Do góry