reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

zuza- odpoczywaj -a bedzie dobrze.......
Pastela- córcia sliczna gratuluje...

a co do tycia w ciazy i waga dziecka to bzdura bo na moim i innym przykładach mam dowody z wiki przytyłam 30 kg a córcia wazyła 3.480 i to 2 tygodnie po terminie rodziłam pewnie jak bym urodziła o czasie to ze 3kg by miała...
 
reklama
o to dzięki Milutek i Pinka - hmm moja ginka lubi mnie chyba straszyć ;/ no ale zobaczę ile wytrzymam z tym moim postanowieniem ;p

Zuza - z malutką na pewno będzie wszystko ok, obroń się i już będzie luz i odpoczywaj. Powodzenia ;)
 
Hej - nie wiem czemu myślałam że z Zielonej jesteś :-)

Co do tycia to miałam 25 na plus i dziecko 4950 :-) Ale ja wysoka jestem :-) Mąż mój był duży jak się urodził mój tata też :-)
 
Ostatnia edycja:
Ponoc nasze tycie przekłada sie na wage dziecka tylko wtedy gdy nasza nadwaga ciazowa jest spowodowana cukrzyca badz skłonnoscia do niej ale nie wiem ile w tym prawdy.
 
reklama
Do góry