reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
A ja mam już wyniki ze swoich badań. Ogólnie wyniki są ok, tylko morfologia troszkę spada ... ale nadal jest w normie choć przy dolnej granicy. A test obciążenia glukozą też wyszedł dobrze. Dziewczyny ta glukoza wcale nei jest taka zła jak mówią. Ogólnie to jest taka bardzo bardzo słodka woda z cukrem. Ja wypiłam to bez problemu. Chociaż później źle się czułam ...
 
Czesc dziewczyny a ja po wizycie u lakarza wyniki w normie,dzis nie bylo USG ale za to słuchaliśmy tętno dzidzi i biło bardzo głośno:)z czego się bardzo ciesze a u nas za to ładna pogoda ,świeci słoneczko nie ma wiatru ale znów to cisnienie mam dziś niskie 100/70 i słaba jestem.
CZEKAMY NA CIEBIE SYNECZKU
ticker.php


ticker.php
 
reklama
Nie ja nie dodawałam cytrynki, bo panie w laboratorium powiedziały, żebym spróbowała wypic bez, a jak nie da rady to wtedy, żebym sobie wcisnęła, ale jakoś udało się bez :)
 
Do góry