reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dziękuję dziewczynki za gratulacje:)
Milu - my niby mamy już powiedziane, że to chłopiec, dziś po prostu miał nam to potwierdzić...a tu taki mały złośnik jest:> ale i tak go kocham ponad życie:> mamusi synuś:>

Vetka - o proszę proszę jak się usg nie podobało, że aż trzeba było głowicę skopać:> też widzę charakterne to Twoje dzieciątko:) trzymam kciuki za wyniki:)
 
reklama
Vetka niezły temperamencik będzie miało Twoje Maleństwo ;) Nie dość, że kopie w aparaturę lekarską, to jeszcze wysysa z mamy wszystkie witaminki.. Dbaj o siebie :*

Pestusia gratuluję zdrowego dużego synka :* Widać, że będzie niezła szkoła u Was, już Twój eMek się o to postara ;p Uśmiałam się z tego kieszonkowego ;))))
 
Pestusia - gratuluję dobrych wiadomości:-) no i zdrowego małego wstydnisia:-)

Vetka - mam nadzieję że wyniki się poprawią ... i tobie równiez gratuluję wiercipiętki:-) hihi:-) chyba dzidzia nie polubiła się z aparaturą usg:)
 
baby_girl5.jpgbaby_girl17.jpgbaby_girl10.jpg


Oto Moja kochana niesmiala ksiezniczka. nieoddam jej nikomu za zadne skarby!
pencil.png
 
reklama
Do góry