reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

w kwestii badań, to ja mam robioną krew i morfologię na każdą wizytę, co 3-4 tygodnie. W sumie do ostatniej wizyty, co miesiąc robiłam masęęęę różnych badań, ginek chyba posprawdzał u mnie wszystko co się dało.
 
reklama
Dziewczyny, mamy kolejnego chłopaka :-D Proszę o dopisanie małego Maksa do listy dzieciaczków marcowych :tak:
Szkrabik zdrowy, prawidłowo się rozwija, oceniany na tydzień starszego po wymiarach. Ruchliwy, że ho ho, kopał mnie w pęcherz na badaniu.
Wymiarów nie podaję, mieszczą się w normie na wykresie i tyle :-p
Mam zdjęcie jego ślicznego profilu.
Tatuś szczęśliwy, całą rodzinę obdzwonił i się pochwalił, że będzie miał syna. Oczywiście wszyscy to przewidywali i wiedzieli, tylko nie ja :-p ale od jakiegoś czasu, jak zaczął tak mocno boksować, to stwierdziłam, że synuś i już się na chłopca nastawiałam, także mnie nie zaskoczył nasz Maksiu :rofl: cieszę się bardzo, że już mogę do niego mówić po imieniu.
Co ciekawe, teściówka nie chciała znać płci, ale nie wytrzymała i prosiła, żeby jej powiedzieć:-D
 
Koncia gratuluje chlopaka.

Ja wlasnie tez wrocilam ze skanu i Pani doktor powiedziala, ze widzi 3 kreseczki czyli to dziewczynka. Jestem najszczesliwsza na swiecie. Maz troszke zawiedziony, ze nie bedzie pilkarza, za to pociesza sie, ze zawsze Amelka moze zostac tenisistka:))
Tez prosze o dopisanie Maluszka do listy marcowych dzieci:))
 
no Końcia gratuluje Maxia swoja droga fajne imię też takie rzadko spotykane a jak dla mnie bardzo fajne mnie też zależalo żeby imie było raczej rzadko niepowtarzalne
Masala no i gratuluje Amelki
 
reklama
masala, gratuluję również :D ja tam lubiłam kopać piłkę w dzieciństwie :p za to wątpię, żeby Maks chciał bawić się z mamą lalkami ;D
 
Do góry