reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Hej, dziewczyny juz 2 dzień boli mnie podbrzusze jak na miesiączkę, dzwonilam do lekarza kazal brac no-spe forte i leżec, ale to nic nie pomaga :-(czy macie podobnie?
zaczynam sie niepokoic a wizyte mam za 1,5 tygodnia
 
Gratuluje wszystkim brzuszkom samych udanych wizyt, aż sie serce cieszy ze tak szkraby ładnie rosną :tak:

Dziękuje dziewczyny za wsparcie :happy2:

Wasze maluszki takie dorodne a moja Hanula na ostatnim USG czyli 3 tyg temu, a to był 26t3d miała 868g, ponoć jeszcze w normie orzekła gin ale drobniutka jakaś ...

moje dzieciątko podobnie, miesci sie w normie ale tej dolnej, chociaz ja sama urodzilam sie z wagą niewiele ponad 3 kg i jestem drobna wiec lekarz uwaza ze trzeba przyjąc, ze dziecko urodzi sie o podobnej wadze, na wizyte ide po 30 tyg licze ze waga o polowę wzrosnie :p
 
ja też mam dziwne pobolewania ale tak bardziej jak na owulacje, tzn. boli mnie jajnik, ale nie jest to stały ból i był dużo większy z 1,5 tyg. temu. Mam wrażenie, że mała się tak ułożyła, że mnie tak uciska, może na jakąś tętnice uciska, nie wiem, nie boli cały czas, wizytę mam za tydzień to się spytam, nawet jakby już nie bolało, co by sprawdziła czy wszystko jest ok. Co dziwne, że boli tylko z jednej strony więc tym bardziej wygląda na to jakby mała uciskała. A tak na marginesie... czy odczułyście jakąś zmianę kiedy wasze maluszki zmieniły pozycję i macie już potwierdzone, że ta pozycja się zmieniła, bo mi się wydaje, że mała się ułożyła jak do porodu, ale potwierdzenie będę miała dopiero na wizycie, poczułam taki większy ucisk na dole brzucha, tak jak by główka naciskała ale nie mam pewności, takie moje odczucia. Miała któraś z Was tak?
 
Ja wyrażnie odczułam zmianę pozycji dzidziolka...teraz wiem gdzie ma pupkę bo mi ją wyciska i inaczej ją czuję...lekarz powiedział ze jest główką w dole
 
Hej, dziewczyny juz 2 dzień boli mnie podbrzusze jak na miesiączkę, dzwonilam do lekarza kazal brac no-spe forte i leżec, ale to nic nie pomaga :-(czy macie podobnie?
zaczynam sie niepokoic a wizyte mam za 1,5 tygodnia

ja miałam podobnie... tak się zaczęło z takim jakby miesiączkowym bólem (mama powiedziała, że to chyba to bo ja nie miałam nigdy żadnych ała na okres), i nie chce cię martwic czy straszyc bo u ciebie może byc inaczej, po prostu rozciąga się co nieco w środku, ale u mnie to się zmieniło w skurcze bardzo bolesne bo macica zaczęła mie skurcze tak oooo... I lekarka zapisała mi luteinę na rozluźnienie tych skurczy, i pomogło, teraz mi się tylko napina jak za dużo łazęguję... Ale leż ile się da... Bo ja uleżęc nie mogę i może stąd te skurcze bo jestem powsigira i jak lekarka mówi nie lataj ja mówie tak tak a zaraz szwendy...
 
ja miałam podobnie... tak się zaczęło z takim jakby miesiączkowym bólem (mama powiedziała, że to chyba to bo ja nie miałam nigdy żadnych ała na okres), i nie chce cię martwic czy straszyc bo u ciebie może byc inaczej, po prostu rozciąga się co nieco w środku, ale u mnie to się zmieniło w skurcze bardzo bolesne bo macica zaczęła mie skurcze tak oooo... I lekarka zapisała mi luteinę na rozluźnienie tych skurczy, i pomogło, teraz mi się tylko napina jak za dużo łazęguję... Ale leż ile się da... Bo ja uleżęc nie mogę i może stąd te skurcze bo jestem powsigira i jak lekarka mówi nie lataj ja mówie tak tak a zaraz szwendy...

ojej, ale jak to "się zaczęło" ?co sie zaczeło? ;-(((
powinnam jechac do szpitala? nie mam krwawienia
teraz to sie juz bardzo wystraszylam ;-((

a ma to jakies znaczenie ze jest mi dodatkowo strasznie zimno i mam sine paznokcie?
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek...jak masz takie bóle a do tego sine paznokcie to drałuj na IP...obejrzą Ciebie i maluszka i nie będziesz schizować...ja bym jechała na Twoim miejscu
 
sine paznokcie są zwykle objawem kłopotów z krążeniem, tak mi się wydaje, chociaż, ja jak jest mi zimno to zawsze mam sine paznokcie i to już traktuję jako taki mój feler, coś na zasadzie "ten typ tak ma" :-) nie wiem czy do szpitala to koniecznie, ale skoro masz obawy to idź do lekarza, intuicja zawsze coś tam podpowiada, a jak pójdziesz i lekarz powie, że jest ok, to się przynajmniej uspokoisz, bo tak to będziesz siedzieć i myśleć i się denerwować a to przecież dla twojego skarba nie najlepsze warunki
 
reklama
Do góry