reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Może Gosię zatrzymali na obserwacji? Oni wolą dmuchać na zimne i jak kobieta się zgłasza- przeważnie zatrzymują... Będzie dobrze!

Justyś - gratki:)
 
Hej i czołem :)

Może Gosię zatrzymali na obserwacji? Oni wolą dmuchać na zimne i jak kobieta się zgłasza- przeważnie zatrzymują... Będzie dobrze!

Ja jak miałam moje przeboje też mnie chcieli zatrzymac ale się ugadalam z ginką, że pojade porobie badanie i next day się stawię z wynikami i wtedy zobaczymy co dalej...
Więc myślę, że mogli ją na dobę na obserwację.
Ale i tak czekamy na wieści !!

Justynka gratuluję udanej wizyty :) :)

Moja wizyta wczorajsza też całkiem spoko :) Olcia jest na pewno Olcią, nawet ja zauważyłam i mąż zauważył, że to między nóżkami to żaden siuru-buru ;)
Termin dalej bez zmian ;) ani młodsza ani starsza, 10tego się widzimy wstępnie ;) no i moja mała laseczka waży 1450g :D najpierw ginka powiedziała 1950g aż się zerwałam z wyra do usg, ale potem powiedziała, że miała na myśli 1450g i nie wie czemu powiedziała 1950 :p uffff :p
Poza tym wszystko ładnie pięknie, serduszko bije, oddycha ładnie (widziałam jak brzusio się podnosi i opada - w sensie Olci brzusio) piękny widok :) No i jest główką do dołu na szczęści :) Bo cały czas nie chciała się przestawic, ale już od jakiegos tygodnia czułam kopsy w żebra więc domyślałam się :) a moja waga 67 kg ale po mega mega wielkim obiedzie u mamy, więc myślę że spokojnie mogę sobie z 0.5kg odjąc bo zeżarłam tonę amciu i wypiłam pół litra soku jabłkowego :p i od razu jechalismy do ginki, więc nawet nie zdążyło to się w żaden sposób wydostac ze mnie :p :p :p
 
Gosiaczku trzymam &&&&&&&&& wracaj do nas szybciutko.

Ja też miałam takie bóle z soboty na niedzielę i całą niedzielę i poszłam w poniedziałek do ginka sprawdzić co tam sie dzieję..ale oczywiście nie dzieje się nic... najprwdopodobniej jest tak bo dziecko szybko przybiera na wadze i macica stawia opory:)
" Szynka" długa zamknięta ma 5 cm. więc bez obaw...
A wczoraj myślałam że wykorkuję... mały wlazł mi dosłownie do żołądka i wątroby... myślałam ze mi żołądek pęknie tak mnie bolał.. nie mogłam ani siedzieć,ani leżeć ani stać... coś okropnego! A dziś rano wstałam z takimi plamami na twarzy że szok! Wygladam jakbym miała mega wielkie piegi...ale dosłownie wielgachne!!! I najwięcej pod oczami. Wiec już wiem ze mały mi wątrobe uciska i wychodzi wszystko mi na twarzy.. paskudna jestem:( dzięki Bogu za kortktowy i podkłady bo bym do ludzi nie wyszła!
 
reklama
dzięki za kciukasy.
Kalinie nic nie wyrosło:-D,waży ok 1300g,także aestima do twojego Mieszka jeszcze jej daleko;-).zdrowa jest,leży główką w dół już,serce też zdrowe.
ja ważę 59 kg,ale takie naciągane raczej.byłam dzis zrobić odczynnik Coombsa,mam nadzieję,że nie mam przeciwciał:no:

Gratuluje udanej wizyty, widzę że dziewczynki idą podobnie wagowo. W poniedziałek też ide na badania na odczynnik coombsa bo mamy konflikt z mężem i mam nadzieję że również nie mam przeciwciał. Podobno przy pierwszym dziecku to się bardzo rzadko zdarza a dziecko może mić grupę krwi matki i wtedy to już wogóle nie ma problemu.

Doggi - cieszę się że wszystko jest ok, mam termin na 11 :)
 
Do góry