reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Ja krwawienia nie miałam tylko silne skurcze a zaczeło się od bólu w podbrzuszu miesiączkowego... Ale jeżeli jest Ci strasznie zimno i sine pazokcie JEDŹ do szpitala !! Lepiej dmuchac na zimne, może to krążenie i pewnie tak jest... ale jeżeli nie? Chyba nie chcesz później żałowac?! więc proszę brac tyłeczek w troki i przejedź się dla świętego spokoju twojego i naszego !! Bo jak coś się dzieje wam niedobrego to ja się potem martwię razem z wami i nic dobrego ze wspólnego martwienia nie wychodzi OOOO !!
 
reklama
Gosia, bedzie dobrze.
JA bóle jak na @ miałam w tej ciąży wiele razy- lekarze nie wiedzą czemu, ale z małym wszystko ok. Myślę, że moja macica ledwo nadąża za MIeszkiem i to dlatego...
 
mrsmoon gratuluję zdrowej córci :-) a twarzyczka - prześliczna :-):-):-)

Madzioolka
super, że Majeczka zdrowa i duża z niej dziewczynka - gratuluję :-):-):-)

Justynka kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&

Gosiaczek będzie dobrze trzymam kciouki żeby tak było &&&&&&
 
mrsmoon gratuluję zdrowej córci :-) a twarzyczka - prześliczna :-):-):-)

Madzioolka
super, że Majeczka zdrowa i duża z niej dziewczynka - gratuluję :-):-):-)

Justynka kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&

Gosiaczek będzie dobrze trzymam kciouki żeby tak było &&&&&&

nic dodać nic ująć, Kati pozwolisz ze się podpisze pod twoimi słowami ;-)
 
ehhh ja też mam dziś wizytę :) Mam nadzieję, że sie dowiem jaka ciężka jest Olcia i czy Olcia nie zamieniła się w Olego :p Bo ta Ola to nie taki pewniak :p jak lekarka mówiła jakiś czas temu "niby nic nie dynda, ale to się okaże z czasem" ;) Matka wariatka-furiatka to czemu dziecię miałoby byc lepsze :p ;)
 
Gosiaczek i co z Tobę?
Madziolka ale z Mai dorodna panna, gratuluje
mrsmoon sliczna buzinka, a corcia rowniez dorodna
 
Gosiaczek.81 - dobrze, że poszłaś i koniecznie napisz co z Tobą.
Doggi - ja też jak więcej chodzę - a to u mnie codzienność - to mnie boli brzuch, więc nie odstawiłam No-Spy Forte na rzecz Luteiny.
 
reklama
dzięki za kciukasy.
Kalinie nic nie wyrosło:-D,waży ok 1300g,także aestima do twojego Mieszka jeszcze jej daleko;-).zdrowa jest,leży główką w dół już,serce też zdrowe.
ja ważę 59 kg,ale takie naciągane raczej.byłam dzis zrobić odczynnik Coombsa,mam nadzieję,że nie mam przeciwciał:no:
 
Do góry