reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Dziękuję za wszystkie kciuki - wizyta udana :):):)

Majeczka była całkiem spokojna jak na nią :), dala sobie wszystko ładnie obejrzeć - wszystko rozwija się prawidłowo.
Ułożona dalej pośladkowo, ale ginek mówi żeby sie tym nie przejmować, bo ma jeszcze dużo miejsca i nawet jakby teraz się już ustawiła prawidłowo to i tak nie oznaczałoby to że tak zostanie już do porodu, do 36 tyg ma czas na odwrócenie, dopiero potem można wstępnie mówić o cesarce (której ja bym bardzo nie chciała...) ale na razie się nie przejmuję, niech sobie siedzi jak jej wygodnie :)
Waży 1514g, czyli mniej więcej tyle ile powinna na tym etapie ciąży. Ginek zrobił symulację i rosnąc w tym tempie przy porodzie hipotetycznie będzie ważyć ok 3,7 kg, czyli tez tak akurat, ja sama tyle ważyłam :)

Następna wizyta za dwa tygodnie (bo dziś było tylko usg) a dwa dni wcześniej mam iść standardowo na krew i siuśki, i zobaczymy czy łykanie żelaza przepędzi anemię (oby :) )
 
reklama
Obecnie jestem na zwolnieniu i siedzę w domku, mam w zaleceniach żeby się oszczędzać natomiast ten pierwszy wynik co podałam to z pierwszego USG czyli chyba z ok listopada 2010 więc chyba nie jest źle bo teraz mam już duży brzuch a wtedy był malutki. W przyszłym tygodniu idę na kontrolę i zobaczę co mi powie lekarka bo USG robie osobno.
No chyba, że tak. :-)Ale mało chodzenia, dużo leżenia, żadnego dźwigania, wchodzenia po schodach itp. :no:Moja szyjka miała max. 3,2 cm więc gin b. się obawiała czy nie "poleci" ok. 30 tyg. No ale widocznie taka jej uroda, bo do zbyt dużych
nie należę.
Icak - nie przejmuj się, Młoda też drobna, urodzić będzie lżej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny gratuluję,ale fajnie,że nam się wszystko układa;-)
ramari jaką masz różnicę w terminach:szok:,co obstawiasz?

ja ide dziś.mam nadzieję,że Kalinie nic nie wyrosło między nóżkami:-D
 
Do góry