reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
zrobiłam pare fotek sposobem stop-klatka z filmiku i pstryk aparatem;-)
na 1 męskość: Zobacz załącznik 322057 rączki i oko.jpgZobacz załącznik 322059Zobacz załącznik 322060Zobacz załącznik 322061Zobacz załącznik 322062
 
Zołza- ja zawsze wiedziałam , że u Ciebie chłopiec będzie!! Tak jak u Ironii- do Was tylko synuś pasuje i już!
Bardzo się cieszę, że Mieszko będzie miał kolejnego kolegę i gratuluję z całego serca!:)
 
ciekawe skąd wiedzieli, że dobrze działa, przecież noworodek im nie powiedział "tak, brawo, zgadliście, boli mnie właśnie brzuszek":)
 
Andariel fajne fotki :)

Analizator płaczu spowodował u mnie niekontrolowany napad śmiechu ;) Dziewczyny zaufajcie sobie, swojemu instynktowi i swojej intuicji, a nie zaprogramowanemu urządzeniu... Za takie pieniądze to monitor oddechu można kupić, a chyba nikt nie zaprzeczy, ze to ważniejsze...
 
reklama
Do góry