reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Traschka - gratuluję "szczęśliwego" usg :-) Ile ja się nalatałam na moniotorowanie cyklu mimo b.regularnych miesiączek... :eek: Ja wogóle bardzo ograniczyłam używki podczas starania się - choć nie ukrywam, że lubię niektóre alkohole oczywiście w rozsądnych ilościach :-) - po prostu mi nie smakowały.
Katamisz - ja Cię przede wszystkim podziwiam, że jako świeżo upieczony kierowca zrobiłaś taki kawał - choć to prawda, że jak się z Polski wyjeżdża to się normalne drogi zaczynają:tak: ( poza wschodem - ale nie północnym - oczywiście ) - na który doświadczony by się nie porwał.
Dzastina - znam taki przypadek, może być tak że pewnego dnia Twój Synuś zacznie mówić od razu pełnymi zdaniami za co trzymam kciuki :happy2:
 
reklama
dawno do Was nie zaglądałam, przyszłe czerwcowe mamy i już wypadłam z rytmu, co u której słychać...
moja wizyta odbyła się wczoraj i oczywiście z posiewu wylazła jakaś bakteria, więc muszę przez tydzień pobrać antybiotyk; do tego MagneB6 i dalej Pregnium; ale najgorsze, że szyjka choc zamknięta i dluga jest bardzo miękka i ginka boi się, że jak dziecko znów się ułoży główką w dół (a tak już leżało przez tydzień - okropnie w dół mnie ciągnęło) to zacznie się bardzo szybko skracać; aby temu jakos zaradzić, zaproponowała mi załoenie pessaru na nastepnej wizycie:dry:nie jestem przekonana, ale z drugiej strony boję się ryzykować, więc się pewnie zgodzę; no a poza tym wsio ok, dostałam skierowanie na badanie obciążenia glukozą 75g i podstawowe krwi i moczu;
 
andariel - mi moja gin mówiła tylko o długości, więc myślę, że z twardością jest wszystko ok. Mnie wogóle mało "ciągnie" w ciąży. Prawie wcale. Trzymam kciuki by wszystko było ok :-)
 
Nareszcie mogę coś pozytywnego napisać :):):)
Na wczorajszym USG okazało się, że z dzidzią wszystko dobrze, że rozwija się prawidłowo, jest to dla mnie najlepsza wiadomość pod słońcem :)
No i dołączam do mamuś córeczek :):):)
gratulacje:-)

dzastina moja logopedka tez coś wspomniała,że Anti jest późno mówiący,ale u niego problem polega na zająkiwaniu się.
mam nadzieję,że u was wszystko się ułoży.trzymam kciuki za naszych synów;-)
 
gosiaczek super, ze już z łozyskiem lepiej :biggrin2:
majqa pewnie wielka radość, ze chłopak przy dwóch córeczkach - serdecznie gratuluję :-)
Luksja gratuluje zdrowej córci :-)

dziewczyny macie trudny temat dyskusji, ja popieram mamy niepijace, niepalące a ten program o kobietkach, które nie wiedziały, ze są w ciaży do rozwiazania zawsze traktowałam z przymrużeniem oka. Tak do końca to zawsze były jakieś reakcje organizmu tylko że one ich nie rozpoznały...
 
bez watpienia PYSZNY, pilam w sylwestra mniammmm

He he, potwierdzam :-)

I ja się przyłączam...smaczny jest:-)

Luksja gratuluje córeczki..

No z tymi miesiączkami to już tak jest, ja miałam zawsze oki, ale moja przyjaciółka właśnie kilka dni przede mną dowiedziała się, ze sama jest w ciąży...cykle miałą nieregularne,bo leczy sie na tarczyce i ma poważne kłopoty z nia, z facetem uważali i zabezpieczali sie (nie tabletami, bo nie mogła)a jednak w 12 tygodniu sie dowiedziała, przy badaniu USG nerek...juz kilka razy przy braniu leków na tarczyce nie miewała miesiączki,poprzednia była taka słaba, wiec to ją nie zaniepokoiło,by podejrzewać ciąże, tym bardziej, że lekarz ja uspokoił. Innych objawów nie miała, w ogóle sie nie spodziewała i nie myslałą o tym..nawet będąc u niej 3 dni przed tym badaniem USG mówie do niej - oczywiscie śmiechem, bo wiedziałam, ze ma problemy - może w ciąży jesteś? a Ona "to ostatnia rzecz jaka mogłaby sie przydarzyć " i z gabinetu od lekarza wyszła w szoku i cała we łzach...a sama z nia byłam na 2 imprezkach piatkowych, a ona jeszcze na weselu i panieńskim tym czasie...:szok:
 
Ja znów tylko na chwilę, może jutro więcej czasu będę miala to nadrobię to co pisalyście, ale to tempo jak dla mnie jest zbyt szybkie. Obiecałam poszukać namiarów na lekarzy pracujących w przychodni i szpitalu, oto one:
Podaję namiary na dr z Inflanckiej: PIOTR SZALECKI przychodnia w Piasecznie ul.LUDOWA 5 TEL; 22-737-14-00; 22-750-67-02 w tej przychodni jest bezplatny program dla ciężarnych ale nie znam szczegółów.
Lekarz z Madalińskiego ALINA KARDASZ-CYWANIUK prywatnie przyjmuje na Postępu w LUX-MEDZIE, umawia się z pacjentkami na badania na dyrzurze w szpitalu; raz w tygodniu przyjmuje w przychodni przyszpitalnej ale nie wiem jak tam trafić.
To są osoby u których rodziły moje koleżanki; one były zadowolone. Po niedzieli będę miala namiary na lekarza ze szpitala Praskiego.
Kończe już bo jestem w szpitalu ale może jutro mnie wypuszczą. Buziaki
 
reklama
Do góry