reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

hej, robilam bete w 28 dzien owulacji... dzis zrobilam ja ponownie, wole wiedziec cokolwiek niz tak siedziec. Za 2 godz wynik
w kazdym razie nadal dzielnie sledze wasze posty i zycze wam wiele zdrowka i pogodnich dni w trakcie ciazy i juz po! podnosicie na duchu
 
reklama
niestety beta wyszla o polewe nizsza... smutno jest, jednak czuje sie juz o wiele lepiej niz wczoraj. Moje przeczucia sie sprawdzily, od pojawienia sie pierwszego plamienia czulam sie zupelnie inaczej... Jednak jestem dobrej mysli i niedlugo bierzemy sie znow do roboty!
buziaki dla was, dzieki za wszystko
 
niestety beta wyszla o polewe nizsza... smutno jest, jednak czuje sie juz o wiele lepiej niz wczoraj. Moje przeczucia sie sprawdzily, od pojawienia sie pierwszego plamienia czulam sie zupelnie inaczej... Jednak jestem dobrej mysli i niedlugo bierzemy sie znow do roboty!
buziaki dla was, dzieki za wszystko

Powodzenia w kolejnych staraniach,przesyłam fluidy ,na dziewczynke i chlopca.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
niestety beta wyszla o polewe nizsza... smutno jest, jednak czuje sie juz o wiele lepiej niz wczoraj. Moje przeczucia sie sprawdzily, od pojawienia sie pierwszego plamienia czulam sie zupelnie inaczej... Jednak jestem dobrej mysli i niedlugo bierzemy sie znow do roboty!
buziaki dla was, dzieki za wszystko

bardzo Ci współczuję...z drugiej strony dobrze, że wszystko już wiesz i się nie zadręczasz; staraj się mimo wszystko optymistycznie patrzeć w przyszłość! ściskam mocno!
 
Do góry