reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

mamo trójki piękny filmik ! mam taki sam wiek ciązy i wizytę w piątek:-) też taki chcę:-)
korba​ trzymam kciuki !!
 
reklama
Mama trójki - świetny filmik i dzieciątko !
Palindromea - Twój szkrabek też cudny
I Aśka to samo ! tylko gratulować !

Ja ja bym już chciała wiedzieć czy mam chłopca czy dziewuszkę. Ale ani moja gin a ni dr od genetycznego nawet nie spojrzeli tam twierdząc, że za szybko :(

Za dzisiejsze wizytujące , Korba, Smile &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i z niecierpliwością czekam na relację! Powodzenia !
 
Palindromea- cudo male nosisz w sobie!!! Bedzie przystojniak jak sie patrzy!!! Gratuluje.
MamaTrojki rowniez...filmik przepiekny!!! az mi sie lza zakrecila :-)

Korba specjalnie dla Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&& powodzenia dzisiaj !!! :-)
 
Jeszcze 3godz i zobaczę moje Maleństwo, po długich 6-ciu tygodniach!! Od rana mam motyle w brzuchu, denerwuję się bardzo a zarazem cieszę się jak szalona ze to już dzisiaj :-):-):-)
 
paulinka do mojej wizyty jeszcze 7 h :/ 3mam kciuki za Ciebie i resztę wizytujących dziś:) czekam na info!

Dziewczyny pytanko: Piękny chce dziś iść ze mną na wizytę. Jemu fotka jaką ostatnio przyniosłam z wizyty nie wystarczy... chce Fasolinkę zobaczyć live na monitorze... myślicie, że moja DR nie będzie miała nic przeciwko? Faceci z Wami chodzą?
 
paulinka do mojej wizyty jeszcze 7 h :/ 3mam kciuki za Ciebie i resztę wizytujących dziś:) czekam na info!

Dziewczyny pytanko: Piękny chce dziś iść ze mną na wizytę. Jemu fotka jaką ostatnio przyniosłam z wizyty nie wystarczy... chce Fasolinkę zobaczyć live na monitorze... myślicie, że moja DR nie będzie miała nic przeciwko? Faceci z Wami chodzą?

Śmiało go zabieraj. Pewnie, niech zobaczy. I jeśli ma pytania - niech pyta. Ze mną poprzednio Aro poszedł i czekał na korytarzu. Jak gin się zgodziła, to wszedł. Potem go zaprosiła na samo USG (bo u niej robi się w drugim pokoju). Miałam wątpliwości tylko, czy się nie zszokuje, jak zobaczy sprzęt we mnie (gin chyba też), ale spoko. Aro mówił, ze bardzo dyskretnie mnie ładnie przysłoniła. A wczoraj to nawet nie czekał, tylko od razu do gabinetu. Jak tylko "odpaliła sprzęt" to go zaprosiła "żeby dwa razy nie tłumaczyć co gdzie jest". Był zapatrzony w ekran. I inne dziewczyny też były (przede mną i za mną w kolejce) z mężami/ chłopakami - i też wchodzili razem. To wszystko zależy od Ciebie. Ale jeśli on chce, to myślę, ze nie powinnaś mu bronić. Fajnie się potem słucha, jak opowiadają ze swojego puntu widzenia co widzieli :-)
 
PALINDROMEA I AŚKA CUDNE ZDJĘCIA I MAMA TRÓJKI ŚLICZNY FILMIK Z USG.BATRDZO SIĘ CIESZE ŻE Z WASZYMI MALEŃSTWAMI WSZYSKO WPORZĄDKU. Smile4u, paulinka109,Kobra trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty oraz za te co nie wymieniłam. na pewno beda bardzo udane :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny pytanko: Piękny chce dziś iść ze mną na wizytę. Jemu fotka jaką ostatnio przyniosłam z wizyty nie wystarczy... chce Fasolinkę zobaczyć live na monitorze... myślicie, że moja DR nie będzie miała nic przeciwko? Faceci z Wami chodzą?

Nie wydaje mi się, aby miała coś przeciw, to już taki standard że sprawca wchodzi do gabinetu :-) Mój się zawsze pakuje do środka i wszystkiego uważnie słucha, ba zadaje więcej pytań niż ja:szok:
Raz w poprzedniej ciąży jak byłam na nfz to Pani doktor cos tam warknęła do niego, a on na to, że to także JEGO CIĄŻA i on chce wszystko widzieć i być przy mnie. Nie miała innego wyjścia i M. był ze mną.

Na wszelki wypadek grzecznie zapytaj, czy nie ma nic przeciwko.
 
Do góry