reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

No, wkońcu udało mi się zdjęcie zrzucić :)
To wiec i moja relacja, ale najpierw bardzo chcę pogratulować sobotnim wizytującym i dzisiejszym - cieszę się, że macie dobre wieści!

Mój maluch ma wszystko na swoim miejscu, serduszko bije 159ud/min. przez chwilę ale słyszałam - od razu przyszły wspomnienia z porodówki - tam się nasłucham tego bicia ( no nie tego , ale takiego )
Wielki jest na od 7,7 cm do 8,1 na każdym zdjęciu inaczej :)
Przezierność karkowa 1,6 mm i wg usg to 12 tydz.
Co do płci to powiedział mi że za szybko chcę wiedzieć :)
A płytę też macie z nagraniem usg ? mi lekarz nagrał i ta fotka w 3d - ogólnie badanie było normalnie, tylko przełączył na chwilę i fotki cyknał :)
A poniżej maluszek w swoim domku:
 

Załączniki

  • kruszyneczka.jpg
    kruszyneczka.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 67
reklama
No, wkońcu udało mi się zdjęcie zrzucić :)
To wiec i moja relacja, ale najpierw bardzo chcę pogratulować sobotnim wizytującym i dzisiejszym - cieszę się, że macie dobre wieści!

Mój maluch ma wszystko na swoim miejscu, serduszko bije 159ud/min. przez chwilę ale słyszałam - od razu przyszły wspomnienia z porodówki - tam się nasłucham tego bicia ( no nie tego , ale takiego )
Wielki jest na od 7,7 cm do 8,1 na każdym zdjęciu inaczej :)
Przezierność karkowa 1,6 mm i wg usg to 12 tydz.
Co do płci to powiedział mi że za szybko chcę wiedzieć :)
A płytę też macie z nagraniem usg ? mi lekarz nagrał i ta fotka w 3d - ogólnie badanie było normalnie, tylko przełączył na chwilę i fotki cyknał :)
A poniżej maluszek w swoim domku:[/QUOTE


Ale super masz to zdjecie:) gratuluje Wam udanych wizyt:)
 
Robaczek, ależ to niewiarygodne.. piękna fota! :-D Ja też mam zdjęcie malucha w 3D, zrobione w zeszłym tyg., ale mój szkrab jest trochę młodszy. też dostałam płytę dvd i na następne wizyty mam ją przynosić, to będzie mi lekarz dogrywał kolejne etapy :-D

pozostałym również gratuluję udanych wizyt :tak:

ja dziś byłam u lekarza "państwowo". chodziło mi tylko o skierowanie na prenatalne z pieczątką NFZ, by mieć je refundowane, oraz skierowanie na "świeże" badanie grupy krwi. wizyta krótka, krótkie badanie, założenie karty + maaaasa ulotek i gazetek do czytania :-)
 
Ostatnia edycja:
Robaczek- fotka rewelacyjna jedna z najlepszych jakie widziałam, ja na 3d się jak na razie nie wybieram troche szkoda mi kasy ale na takie zdjęcie warto popatrzeć
A ja wcale nie wiedziałam, że będzie 3d - to taki gratis :)To było badanie genetyczne, na które też nie wybierałam się. Zapłaciłam za całość 150 zł. Po prostu lekarz miał taki sprzęt :) I był bardzo miły :)
 
reklama
Do góry