reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Gratuluję udanych wizyt !!!! Śliczne zdjęcie. Kingusia fajnie , ze wszystko w porządku - cieszę się. Ines a ja mam skierowanie na prenatalne od prywatnego i też będą refundowane podobno - pani mi powiedziała , ze ważne żeby na pieczątce był regon poradni , nie ważne czy nfz czy prywatny. Lekarz w gabinecie też powiedział , ze będą refundowane.
 
reklama
cieszę się z udanych wizyt, piękne zdjęcie Robaczek, bardzo zazdroszczę gina z dobrym sprzętem
u nas po wizycie wieści generalnie dobre ale już na 90% zmieniam lekarza
dzidziuś jest, ma rączki nóżki, serce cije, jak szybko? :eek: nie wiadomo
Mój człowiek ma nieco ponad 4 cm
tydzień podobno 10-11
gin robił USG raptem kilka sekund, zanim zdążyłam zapytać o krwiaka to już zatrzymał machinę, ponoć krwiaka nie ma
termin porodu wyliczył wg OM na 6 czerwca, co się nijak ma do 10 tygodni z USG ale uznał że termin z USG to raczej bzdura i że tylko wtedy tak się wyznacza jak pacjentka nic nie wie-kiedy z kim i po co :/ nosz kurde spoko że wziął pod uwagę nieregularne cykle i PCO , ja wiem z kim ale kiedy to już nie :(
na szczęście za tydzień 11:30 już idę abonamentowo prywatnie, ogromne nadzieje pokładam w nieznanej mi jeszcze pani dr
wyznał że ma mega ****owe usg na którym niewiele zobaczyć można, zdjęcie zresztą takie zrobił że kredkami lepszego bobika narysuję
zapytany o genetyczne sarkastycznie rzucił: chce pani okraść NFZ?
Można w tej samej przychodni zrobić za 180 zł, dziękuję postoję, zrobię w LUXmedzie za 45 zł/mc
100 razy więcej zajęło mu gadanie bzdur o Pawlaku i KRUSie niż odpowiadanie na moje pytania
badań na HIV ponoć NFZ też nie refunduje-jakoś mi nie zależy ale z głupa zapytałam

teraz przepisał mi luteinę zamiast duphastonu, też 2x1 - pod językowa bo te dopochwowe miałam przy patrycji i jak mam kolejne tygodnie chodzić i spać z nieustannymi żółtymi "wyciekami" to dziękuję
sposób w jaki została dokonana zmiana leku mnie zmiażdżył-mówię że skończył mi się duphaston, potrzebuję receptę
na co on: a nie woli pani luteiny? tańsza jest
-nooo jaki lek pan doktor zaleci to będę przyjmowała
-wie pani, luteina jest niesmaczna ale jak pani chce

noo litości, znowu doktorku lecz się sam? nie wystarczy że zanim dostanę się do endokrynologa sama sobie dawki zmieniam?
;-)

edit: przypomniało mi się jeszcze-ani razu jak dotąd nie byłam badana ginekologicznie, czy jest jeszcze ktoś z PL bez badania?
 
Ostatnia edycja:
Katerinka- na lekarza to można pogratulować..:szok:, dobrze że już tam nie musisz chodzić, ważne że z dzidzią wszystko Ok.,
a co do HIV to w poprzedniej ciąży to 2 razy dostałam skierowanie i nawet o nie nie prosiłam, na ostatniej wizycie też od razu mi wypisał
 
Katerinka ciesze sie ze malenstwo ladnie rosnie i sie rozwija. A lekarz to faktycznie minal sie z powolaniem - moze weterynarzem powinien zostac. Masakra! Koniecznie zmien gina na naprawde zufanego, ktory wie jak zajac sie ciezarna...Na szczescie sa tacy z prawdziwego zdarzenia.
Mimo wszystko najwazniejsze malenstwo , ze ma sie dobrze !!
 
Kingusia ciesze się że z malenstwem wszystko wporządku.
Robaczek przecudne zdjęcie maleństwa. gratulacje że wszystko dobrze
Katerinka- współczje takiego lekarza. ja tez mam termin na 6 czerwca przy niereglarnych miesiaczkach gdzie ostatnia była 26.08. ale ja wiem kiedy dokładnie doszło do poczęcia więc wszystko mi się zgadza takze z usg. na pewno teraz trafisz na owiele lepszego lekarza-tego ci życzę
Jeszcze raz gratulacje dziewczyny danych wizyt.:-)
 
Zmieniaj go, zmieniaj.Ten lekarz to jakiś konował. Ale chyba takich więcej. Aro wczoraj wrócił z pracy to mi opowiadał, że rozmawiał z kolegą - jego dziewczyna też w podobnym czasie jest w ciąży (a właściwie była). I już mi zapowiedział, że w tym mieście rodzić nie będę, że mnie wywiezie do rodziców. Bo tu usunęli dziewczynie żywe dziecko!
Ten kolega mu opowiadał, że poszli na standardową wizytę. Ona się bardzo dobrze czuła, żadnych poważniejszych dolegliwości, plamień - ciąża książkowa. Podczas USG lekarz stwierdził, że nie widzi bijącego serca. Wypisał jej skierowanie do szpitala. I tyle. A w szpitalu nie zrobili jej żadnych badań, nic nie sprawdzili tylko od razu zabrali się "do roboty". No i w trakcie okazało się, że wszystko było dobrze: dziecko żyło i spokojnie sobie rosło. Tylko, że było już za późno na cofnięcie wszystkiego i musieli już usunąć. MORDERCY :wściekła/y: Teraz ten chłopak z dziewczyną szykują pozew dla tego lekarza i szpitala. Coś czuję, że będzie afera na całe miasto, albo i większa. No jak tak można. Teraz to nawet do zaufanego lekarza nie będę miała zaufania. Jeśli tylko coś się zacznie dziać - to przejdę się do 3-4, albo i 5 lekarzy.
 
reklama
Ines a ja mam skierowanie na prenatalne od prywatnego i też będą refundowane podobno - pani mi powiedziała , ze ważne żeby na pieczątce był regon poradni , nie ważne czy nfz czy prywatny. Lekarz w gabinecie też powiedział , ze będą refundowane.

no tak, wiem.. ale ja nie miałam pewności, czy mój prywatny lekarz, ma podpisana umowę z NFZ, więc wolałam się zabezpieczyć drugim skierowaniem z państwowej placówki :-)


trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące! oby szło wszystko, jak po maśle:-)


edit: przypomniało mi się jeszcze-ani razu jak dotąd nie byłam badana ginekologicznie, czy jest jeszcze ktoś z PL bez badania?

na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne.. i u państwowego i u prywatnego :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry