reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Również gratuluję i cieszę się , ze wszystko ok mamakubulki !!!! Zgadza się zdarzają się z tego powodu pomyłki - mi w pierwszej ciąży lekarz powiedział , ze będzie chłopak ( w 12 tyg ) , a już na połówkowym była dziewczynka ;).
 
mama kubulki- gratulacje udanej wizyty, ja tez jak pójdę na genetyczne to będzie 11 tc. to nie będę pytać o pleć na tym etapie często są pomyłki a nie chce się nastawiać na konkretna pleć po później ciężko się przestawić
 
No to Obydwóm Mamom gratuluje wizyt. Ja jeszcze do wtorku muszę poczekać. Ale to będzie początek 13 tygodnia, więc tylko mam cicha nadzieję, ze już się nam Maleństwo określi. Ale jeśli nie - trudno, jeszcze poczekamy (choć i tak wiemy, że będzie chłopiec :cool2:)
 
Kingusia91 26.11.2012 godzina 15 - Trzecia wizyta z usg

Katerinka_2 26.11.2012 Wizyta kontrolna z USG

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za reszte tez ;)

Ja dziś też wizytuję o 19:30

mama kubulki i mama2013 -super, że dobre wieści. Ogólnie to miło się ten watek czyta! Oby tylko wszystkie wieści były takie super!

Ja już bym chciała być po usg po 12 tygodniu...ale to jeszcze troche....
 
Ostatnia edycja:
reklama
jejku...nie bylo mnie chwile a tu tyle super wiesci!!!!! gratuluje Wam dziewczyny!!! Strasz nie sie ciesze ze z Waszymi maluszkami wszystko ok. Normalnie az sie wzruszylam jak czytalam :-)
Super!!! Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&
 
Do góry