reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Dziewczyny muszę się wyżalić :zawstydzona/y: Od rana miałam biegunkę i średnio się czułam, Tymek też jakoś nie specjalnie się ruszał. Zadzwoniłam do Położnej i Ona powiedziała, zebym pojechała do szpitala. Pojechałam a tam nasluchałam się, że skoro mam kartę ciązy z innego szpitala to co ja u nich robie. Powiedziałam, że mam poprostu do nich najbliżej z domu a Ona syknęła coś "że nie będzie tak, że będę sobie objazd po szpitalach robiła". Wreszcie podlączyła KTG i poszła. Nie wiem po ilu wróciła ale fakt, że całe badanie byłam sama w zamknietym pokoju. Wróciła, powiedziała "OK" i zaprowadziła mnie do lekarki dyzurnej. Ta po oglądnięciu wydruku z KTG i zbadaniu mnie stwiewrdziła, że "mam rozwarcie na 1cm". Pytała mnie czy chce zostać na oddziale, powiedziałam, że nie wiem czy chce, ze jesli jest taka potrzeba to zostanę. Chyba stwierdziła,że nie muszę więc mnie pożegnała. Na biegunkę nic nie dostałam, teraz już mi lepiej. Oczywiście już sobie poczytałam, że to może być początek porodu. Hmm:-)
 
reklama
Hejka :-)

Ja też już po wizycie, Gabryś waży ok. 3200g, ilość wód płodowych ok. Pobrała mi wymaz GBS z pochwy - wyniki za 4-5 dni (obym nie miała tego draństwa), no i skierowanie na badania: morfologia, mocz, APTT i HBS.
Zapis KTG w porządku, następna wizyta 3.06 i wtedy już dostanę skierowanie do szpitala, ginka mówiła, że między 4.06 a 10.06 będę mieć cc ;-)
 
Aśka no co za wredziole, przecież szpital można sobie wybrać jaki się chce!!!! Jakby coś się więcej działo to jedź, może to faktycznie początek:)

Isis no to super wieści:))))) odliczanie się zaczęło:)
 
Asiu wspolczuje....chamst.o i tyle:wściekła/y: Trzymaj jeszcze w dwupaku:tak: Daj znac co sie dzieje:tak:

Isis czyli dobre wiesci:tak:

Marys jesli sie martwisz i brzuszek robi sie twardy to zawsze mozesz sie na IP przejechac, zrobia Ci ktg i szybkie usg i bedziesz spokojniejsza :tak: Ja w tej ciazy z powodu skurczy to jestem na IP regularnie,jeszcze mnie nigdy nie wygonili, czy zle potraktowali....Dla spokojnosci warto!

Ja normalnie mam wizyty co miesiac, ale tez co miesiac gin podglada dzidzisia na usg. Teraz pojde po 3,5 tygodnia. Gin mowil, ze jak sie nic niepokojacego nie dzieje to nie ma potrzeby czesciej.
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję dużych Bobasków. :-)
Przykre jak teraz traktują ciężarne, zwłaszcza w końcówce - kiedy to właśnie jesteśmy najbardziej nerwowe, zmęczone ciążą i spodziewające się porodu w każdej chwili. tu w Ostródzie też słyszałam opinie, ze osoby "z zewnątrz" traktują gorzej niż "swojaków", ale nie zamierzam dać sobą pomiatać. W dodatku mam być sama przy porodzie - więc tym bardziej oczekuję wsparcia i pomocy z ich strony. A jak nie - zrobię im borutę... :cool2:
 
Isis- gratuluję udanej wizyty :-) poród już niedługo :-)

Aśka- jak czytam takie historie, to aż się boję co będzie jak będę musiała się wybrać na IP :no:
 
Julix, gratki, waga maleństwa śliczna, Fajnie, że już jest bezpiecznie :)

Marys, głupio, że nie masz jednego lekarza ale fajnie, że wszystko ok.

Isis, to już tylko ok 3 tygodnie ... Fajnie tak wiedzieć kiedy najbardziej można się spodziewać spotkania twarzą w twarz ....

Dmuchawiec, ja ma, dobre wyniki i badania robię na co drugą wizytę.

Ja ostatnią wizytę mam jutro.....Ale się jeszcze przypomnę o kciuki :)
 
Aśka1987 ciekawa jestem co to za cudowny szpital ci sie trafił?? trzeba go omijać z daleka:wściekła/y:
Czy wiecie może czy taki paciorkowiec jest niebezpieczny, macie jakies doświadczenie??/ Boję się czy może być wskazanie do cc? Boje sie o moje dziecko:-(

_marys_ widzę,że badania masz podobne jak ja- ja nie robiłam HIV i chyba nie bede robić bo lekarz nie zalecił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry