reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
palin czop to wlasnie taki glut wiec mozliwe ze zaczyna ci cos odchodzic. Mi z Adasiem wypadl w sumie dopiero w dzien porodu przy przyjeciu do szpitala i byl juz mocno podbarwiony krwia. Ale podobno im czystszy i mniej tym dluzej moze sobie odchodzic.

A to może jednak będzie czop, bo przed chwilą znów znalazłam na wkładce taki kawałek. Tylko to jakieś małe kawałki, spodziewałam się czegoś większego. Ale niech "odchodzi" powoli, bo zacznę panikować, że mnie jeszcze Mikołaj tu się urodzi.
 
Kingusia - staram się nie panikować, bo to jakoś nie wygląda groźnie. Po za tym wczoraj wieczorem była wizyta i wszystko było oki. Może to tylko gin coś naruszyła.
 
Gratuluję udanych wizyt :-)

Kciukasy za dzisiejsze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Isis- nie wiem, czy to nie zależy od szpitala, ale u mnie wymagają, żeby zrobić przed porodem ten wymaz na paciorkowca, WR i HBs :happy:

mi wymaz całe szczęście też wyszedł ujemny, a na badania krwi wybieram się jutro :happy:

Palin- czop ponoć może zacząć odchodzić nawet na 2 tygodnie przed porodem
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące ze mną dzisiaj Mamusie :tak:

Palin i Tobie czop tez odchodzi :szok: ach będzie MAJOWY ten nasz czerwiec :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry