reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dmuchawiec gratuluję udanej wizyty oraz intuicji co do leków :) Dasz radę na pewno do 36tygodnia a później jak z góóóorki zleci :) i Helenka będzie z Wami :)
Betty och jeszcze jedna wizyta i finito :) Dotrwasz :) poprawy wyników życzę :)

a i doczytałam o Teri.. mam nadzieję,że uspokoiło się u niej i te skurczybyki odpuściły.. kciuki mocne!!
 
Cześc dziewczyny...jutro mam wizytę i 1 ktg, byłam właśnie odebrac wyniki moczu i jestem ciut zmartwiona. Znowu mam glukoze w moczu 50 mg/dl co prawda nie jest to 300 jak poprzednio ale zawsze. Kolejna rzeczy to wyszedł mi osad w moczu leukocyty 0-2 (norma do 5 w polu widzenia), erytrocyty 0-1 (norma do 3 w polu widzenia) , nabłonki płaskie pojedyncze i składniki mineralne- dość liczne szczawiany wapnia. Wcześniej nie miałam osadu i nie wiem co to znaczy...
 
Właśnie przed chwilą wrócił am z wizyty i okazuje się że mam dwa cm rozwarcia....przez 3dni mam leżeć plackiem i jeśli wytrzymam do 17-tego to później mogę robić co ze chce łącznie z rodzeniem :-) ale to dziwne uczucie trochę się boję a jednocześnie cieszę się ze to juz tak niedługo :-) mały ma ok 3 kg ciężko było zmierzyc główkę bo juz bardzo nisko jest ale raczej duży mój Wojtus Nie powinien być :-)
 
MatkaEwa Dzięki :-) kurde najgorsze ze kazała mi leżeć plackiem w domu a mnie coraz bardziej zaczyna pobolewac i teraz chyba znaczne panikowac :-( a Możecie mi powiedzieć jak to jest z tym czopem? Kiedy powinien odejść? i czy można go nie zauważyć ???
 
Ostatnia edycja:
Nie mozna go niezauwazyc (moim zdaniem) to taki jakby bardzo gesty zbity sluz troche jak korek, czy czopek, u mni byl calkiem spory. Moze byc podbarwiony krwia.

Marta spokojnie te 2 cm rozwarcia to Ci sie moga jeszcze 2 tygodnie utrzymac, chociaz rownie dobrze moga zwiastowac szybki porod. Nie ma reguly. ;-) Trzymam kciuki:tak:
 
Marta trzymam kciuki!!!! Czop może odejść nawet przy samym porodzie, nie musi wcale wcześniej. Informuj na bieżąco ! :)
 
reklama
Do góry