reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Niestety nie ustały :no: Koło 18:00 pojechaliśmy na IP. Tłumy masakryczne....ale wzieli mnie szybko w obroty. Najpierw badanie ginekologiczne i ocena szyjki. Szyjkę mam dłuuugą = 3cm i trzyma więc już byłam spokojniejsza. Potem ktg, na ktg miałam skurcze co parę minut dochodzące tak do 45, jeden miałam 80 (trochę bolał). Dostałam zastrzyk przeciwskurczowy i leżałam z godzinę pod ktg. Po zastrzyku trochę mnie puściło. Potem rozmowa z lekarzem: zwiększyli mi fenetorol na 5 tabetek na dobę + 6 magnezów i 3 nospy forte i odesłali do domku.
Leżę i mam znów trzęsiawkę po fenku, do 3 tabletek już organizm w miarę się przystosował, a do 5 jeszcze nie, więc słabo się czuję...
Dziś mi się już nawet ryczało... bo ciężko z tą ciążą....ciągle jakieś atrakcje...

Nocka mineła ok, tzrąsło mną trochę, ale skurcze ustały:tak:
Dziś rano byłam jeszcze na planowym usg i zobaczyłam buzinkę mojej córci:tak:, jest cudna, pokochałam ją jeszcze bardziej i teraz zniosę wszystko, byleby tylko urodzić zdrową dziewuszkę. Waży 1997, czyli prawie 2kg, odpowiada wiekowi ciąży, przepływy w normie i ogólnie chyba mimo wszystkich kłopotów ma się dobrze. Idzie na 3500, więc nie będzie raczej takim smokiem jak Michaś = 4300, chociaż z tym to nic nie wiadomo, bo Michaś dzień przed porodem miał na usg 3700, a urodził się duuuużo cięży.

dzidz-32-BUZIA.png
 

Załączniki

  • dzidz-32-BUZIA.png
    dzidz-32-BUZIA.png
    30,2 KB · Wyświetleń: 34
Nika dobrze, że wszystko dobrze się skończyło!!! Bierz leki i odpoczywaj. Świetna fotka, taka wyraźna, piękna ta Twoja córa:))))
 
Nika śliczna córeczka :tak: z ta wagą to różnie bywa moja koleżanka rodziła w lutym i na usg mały miał 3800 więc decyzja że sn poród miała długi i bardzo ciężki bo mały urodził sie 4300!! gdyby wczęśniej na usg tyle wyszło to miałaby cesarkę a tak to sie biedna tak namęczyła dlatego ja nie wierze juz w te wagi tak samo inna koleżanka która rodziła teraz jak ja była w szpitalu miała bardzo malutki brzuszek i lekarz mówił że dziecko jest bardzo małe i waży 2500 a urodził sie 3140 cos duże te różnice
 
reklama
Do góry