reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Kingusia gratuluje córeczki. Mój synek też na ostatniej wizycie był ułożony główką w dół ale po tym co wyprawia na pewno nie jest w tej pozycji. Toć to taki szaleniec mały, po mamusi :-D
 
reklama
Kingusia, Gratulacje ! Nareszcie Wam pokazała co ma w kroku, a właściwie, czego nie ma. Super. Jeszcze raz gratki...:happy2:
 
No jestem ;-) tak długo mi zeszło bo po wizycie byliśmy jeszcze na długim spacerze a potem moja kolerzanka wpadłą na kawę i nie było jak zajrzeć ;-)

A więc zdaje relację :-)
Maluch, zdrowy, ruchliwy aż nadto ;-) lekarz powiedział że to chyba sportowiec będzie :-D
Ale raczej sportsmenka :-D pannica rozłożyła nogi i jak to lekarz ujął "nic nie sterczy" a więc wygląda na to że będziemy mieć córkę, czego się spodziewałam :-D nawet mamy to na zdjęciu uwiecznione ale nie mam tu skanera żeby pokazać. Buźkę też nam ładnie pokazała ;-)

Przytyłam całe 0,5kg :-D pierwszy raz na +
Duphaston biorę dalej, wizyta za 3tyg i to chyba tyle.

Dziękuję za kciuki :-)

Kingusia gratulację !!!!!!!
Zdrowa sportsmenka :):) i już główkowo - fajnie. Ja się wciąż stresuje bo też mi się zdaje że co chwilę jest inaczej ułożony.
 
Kingusia gratuluję córeczki, najwyższa pora, żeby się w końcu ujawniła;-)
to teraz dla uzupełnienia wyprawki pewnie będzie wszystko w różu:-D:-D:-D
 
Gratuluję córeczki!!
Ja byłam dzisiaj na wizycie u gin-wszystko ok( szyjka, mocz , morfo). Piłam też 75g glukozy. To co mogę poradzić to dobrze rozpuście w ciepłej wodzie cukier, bo grudkami można się zakrztusić( patrz Ja:-))ale tak to pestka:-) Aha po badaniu wszamajcie szybko jakaś kanapkę bo ja prawie padłam jak dopiero o 14 zjadłam pierwszy posiłek- gupia jestem:no::wściekła/y:
Jutro wyniki. Mam nadzieje,że bedzie ok
 
reklama
Do góry