reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dziewczyny gratulacje:-)
Dmuchawiec sliczna ta wasze Helenka:-) Kolejna slicznotka, imie trafione do pozostalych coreczek:-) Fajnie wszystkie razem brzmia:-) Synek moze jeszcze kiedys bedzie. U mnie to juz ostatnia ciaza, wiec bardzo chcialam syna i jakos sie udalo. Niby mysle ze to od przypadku zalezy a jednak, przed zajsciem jadlam pomidory, jak najmniej slodyczy, robilam testy oowulacyjne, zeby w dzien owulacji sie kochac i od tylu:-) po lezenie z nogami uniesionymi zeby jak naszybciej plemiki dotarly:-) No i dodam kalendarz chinski:-) Moze to wariactwo ale wiedzialam, ze ostatnia szansa na synka i co mi szkodzilo to wszystko zastosowac:-)

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!!!!!
 
Ostatnia edycja:
trzymam kciuki za wizyty

Nika super wieści, teraz tylko nie szalej

Dmuchawcu gratuluję trzeciej córy... ech musimy się kiedys spotkać z mężami - niech mój nauczy twojego jak się robi chłopców, a twój mojego jak dziewczynki ;-)
 
dmuchawcu, mały śliczny słodki dziubasek :tak: Gratuluję!
Może i na chłopca kiedy przyjdzie pora?

PS. Jak te Twoje panny wszystkie podrosną, to będziecie sobie musieli kolejną łazienkę dobudować:-D bo się z mężem nie dopchacie:-D:-D
 
Nika -Lazienki planujemy dwie w nowym domu:tak: Pytanie tylko czy uda nam sie dom wybudować?:baffled: Bo ostatnio sprawy ida nie po naszej mysli:-(
 
reklama
teri w sumie my tez nie wiemy co bedzie bo raz powiedzili syn a raz córka wiec okaze sie na usg w 30 tyg ale ja mam przeczucie ze 2 synus bedzie najwazniejsze ze zdrowy

za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&7 i czekamy na relacje.
 
Do góry