reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Kobietki gratuluję serdecznie udanych wizyt, szczególnie tym z Was, które już słyszały serduszko. Myślę, że to najpiękniejszy dźwięk na świecie:-)
Troszkę też Wam zazdroszczę, ja czekam na tel od położnej i pewnie za tydzień lub dwa pierwsza wizyta ale Kruszynkę zobaczę dopiero ok 12 tygodnia
 
tak, na obu miałam usg i 11go też będę mieć....

ja miałam co tydzień bo były problemy teraz co dwa a tak naprawdę jeśli nic się nie dzieje to raz na miesiąc to jest normalne :)

Mal, między 5 a 13tc nie mam już żadnego usg zaplanowanego.

Co do czestotliwosci wizyt, to mysle ze po zobaczeniu serduszka 4 tyg to normalne (jak wszystko jest dobrze), a dziewczyny, ktore poszly pierwszy raz szybciej i nie bylo jeszcze widac zabardzo, to musialy przyjsc za 1 lub 2 tyg.

Dzięki dziewczyny :) I tak zrobię, pójdę za 2-3 tyg od pierwszej wizyty, żeby zobaczyć to upragnione serduszko, a potem już grzecznie co 4 tyg.

matyjasowa, e-stera, Elzu - ogromnie gratuluję udanych wizyt :-) Elzu fotki super :-D

Trzymam kciuki &&&&&&&& za jutrzejsze wizyty.
 
a ja znowu muszę sie pożalić
unhappy.gif
byłam dziś u ginekologa, który jak poszłam do niego po raz pierwszy to był 6tydz. 1 dz. nie chciał mnie nawet zbadać po powiedział że to za wcześnie i kazał przyjśc za dwa tyg. (czyli dziś) w między czasie byłam prywatnie i na usg była już kropeczka,ale jeszcze nic wiecej sie nie dowiedziałam. A teraz jak do niego poszłam to liczyłam na usg, bo on nie wie, że byłam prywatnie. On tylko zbadał mnie (tak jak normalnie się bada) i na wyczucie powiedział tylko że na pewno jestem w ciąży (jakbym tego nie wiedziała) i że mam przyjść za 4 tygodnie to zrobimy pierwsze usg! A jak sie zapytałam, czy zrobi mi dziś to powiedział po co? Nie ma takiej potrzeby! Wrrrrr! Znowu będę musiała iść prywatnie żeby się czegokolwiek dowiedzieć
sorry2.gif
 
witajcie niestety nie miałam wczoraj internetu wiec dzisiaj zdaje relacje . Normalna 8 tygodniowa ciąża crl 18,1 serce bije. krwiak się wchłoną. następna wizyta 23 kwietnia.
 
reklama
Do góry