reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ja juz po wizycie. Maluszek ma 3,3 mm i widziałam jak bije ❤
Coś cudownego
Dostałam luteine 2xdziennie, zwolnienie i serię badań
Wg OM to 5t6dz a wg usg 6t0dz
Termin 25 listopada
Słuchajcie jeśli dostałam to zwolnienie to musze na nie iść? Wolałabym z miesiąc poczekać jeszcze

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosia głowa do góry. Przestań sobie wmawiać, że coś nie tak. Każda fasolka rośnie w swoim tempie. Może Twoja jeszcze nie przegonila ciałka. Spokojnie, inny sprzęt, inny lekarz.
Ja też się denerwowalam, ale jak już pisałam i tak nie mamy na nic wpływu. Robimy co możemy,chodzimy do lekarza,dbamy o siebie :-) a stres fasolce szkodzi :-) wróć do tej lekarki jeżeli możesz dzisiaj, bo w poniedziałek to może się na Ciebie wypiac brzydko mówiąc. Poproś o wyjaśnienie zdjęć z usg.A jeżeli to nic nie da to idź do tego wcześniejszego lekarza dla spokoju. Dlatego właśnie najlepiej mieć jednego lekarza i jeden sprzęt :-)
Ja, może strach przyznać byłabym w stanie nawet trochę naklamac, że coś mnie boli żeby dostać się wcześniej na wizytę i się nie denerwować. Ale to byłaby ostateczność :-)
 
Samotnaja musisz :) gratuluje :)

Gosia na IP nawet na starym sprzęcie Ci sprawdza na serduszko swojego syna wiedziałam na przedwiekowym usg ... Jak miał 6mm i nie musi rosnąć tak dużo mój syn w ciagu tygodnia na początku ciazy przyrósł z 3 do 6 mm i tez mi lekarz mówił ze nic z tego nie bedzie, i mam iść na zabieg a jakbyś zobaczyła jak teraz biega po chacie to byś nie uwierzyła jaka energia - jak Ty nje będziesz wierzyć w swojego malucha to kto ma wierzyć ?
 
Ja juz raz mialam puste jajo i ciezko mi sie nastawiac, bo pozniej jeszcze wiekszy placz :( ale serduszko bije tylko cos to dla mnie sie zle rozwija, nie tak jak powinno :(

Samotnaja gratuluję!! :)


f2w39jcgdz0az452.png
 
Kochana ale czy nie jest też tak, że jak serducho bije to jednak zarodek rosnie i ma się dobrze? Jeszcze rozumiem, jakby urósł te 2mm i serducho jeszcze nie biło czy coś. Poza tym ta babola tak źle powyliczala, ze nawet tych wymiarów nie możesz być pewna.
Idź sama jutro, bo taki stres i niepewność Ci nie służy.
Zamiast się zadreczac pozbieraj się jutro i wyjaśnij ta sytuacje. Nie wiem już jak inaczej Ci poradzić.

Cos mi się nie odswiezylo.
Samotnaja gratuluję!! Pewnie szczesliwa jesteś.
 
Gosia mam ochotę Cię trzasnac bez obrazy. Babsztyl to kretynka. Zmierzyła wielkość płodu A nie pęcherzyka, daje sobie za to ręce uciąć. Puste jajo to to na pewno nie jest skoro jest tętno. Sama sobie zaprzecza. Bo skoro jest tętno to i jest zarodek. Mają taki sprzęt ze potrafią drugą liczbę po przecinku określić więc co ona pieprzy. Ugh Ale jestem na nią wściekła. A Ty nie myśl mi tam nawet o czymś złym! U mnie w mieście też jest lekarka pokroju tej twojej. Kwas foliowy zbędny, na usg się nie zna, zdrowa prawidłowo rozwijająca się ciążę chciała usunąć bo źle usg odczytala, teraz ma sprawę o pozbawienie praw wykonywania zawodu. I widzę że tej Twojej też to by się przydało. Nie każda ciąża rośnie książkowo, to raz, dwa kilkudniowe opóźnienie to żadne opóźnienie. Babka sama nie wie co wpisać chyba w aparaturke ciekawe czy dobrze wgl wpisala termin ostatniej miesiączki bo wiem że takie coś też wpisują żeby porównać ewentualną różnicę.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Ja nie mowie ze to puste jajo jest! I widze, juz doszlam ze GS to wielkosc plodu zaznaczyla tylko chyba nie ogarnela ze to plod! Ale tak jak teraz na to patrze, to ostatnio lekarz mi mowil, ze
To usg co mi robil to ledwo skonczony 6tc a dzisiaj ide i PACH - usg 6t1d.. No to tylko to mnie martwi, baba juz dawno sie przestalam przejmowac :D

Chyba sobie kupie aparat do usg do domu i bede sprawdzac co chwila bo zwariuje haha :p


Edit: tak na marginesie zaraz sprawdze o niej opinie na znanylekarz.pl, ciekawe co ludzie pisza

f2w39jcgdz0az452.png
 
reklama
Hehe no właśnie sprawdź opinie, o mojej są masakryczne. A to ze 6 czy 6+1 może wynikać z nkrdokladnego pomiaru babka się pomyliła o kilka mm i tyle
 
Do góry