reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Poprosze Pania doktor żeby zwazyla mała w piątek, może akurat to zobaczę ile będzie klucha miała :)
A dam znać jak z szyjka :) ciągle o niej myślę więc nie zapomnę :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny
Mój lekarz jak mi mierzy szyjke to muszę kciuki pod pupę zawsze mam taki sam wymiar. Jak byłam na połówkowych u innego lekarza to tez musiałam kciuki pod pupę i miałam taki sam wymiar.
W szpitalu jak leżalam też tak było.
Więc jednak trzeba te kciuki tam podkladac
Pisze to bo większość z was ma dylemat czy kciuki czy nie. Więc napisałam na moim przykładzie że każdy i wszędzie karza mi te kciuki podkladac żeby było dokładnie. U mnie się sprawdza
 
Ziemniaczek kciuki to akurat małe podniesienie posladkow, mi kazali piąstki podkładać a tu już duża różnica między pięścią a samym kciukiem

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Ja właśnie tez wróciłam od lekarza. Szyjka urosła o 3mm przez ten tydzień i ma 2,5cm. Leżenie sie opłaciło, ale pomysleć ze dwa tygodnie temu po górach chodziłam. Ni nic teraz nadal mam taki tryb życia zachować jak w minionym tygodniu, dostałam zgodę na wyjście do szkoły 1 września;) a tak dom, książki, lekki ruch w domu i odpoczynek głownie. Dzidzia tez urosła przybrała przez ten tydzień 250gram bo ma ok kg wiec jest lepiej bo była za mała trochę. Zobaczymy jak dalej, teraz idę za dwa tygodnie na wizytę. Mi szyjkę mierzył bez kciuków, normalnie usg i kazał kaszlnac ale to nie wpływało na jej długość.

Z ta ilością posiłków to jest prawda. Tez na diecie miałam 5 posiłków jadłam 2x tyle co normalnie a chudłam. Teraz staram sie tez jeść tak często juz nie z tych przepisów, ale nawyki zachowałam. Dietę wdrożę po porodzie na zbywanie niechcianych kg [emoji846] mam nadzieje ze poskutkuje tak jak za pierwszym razem.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat po porodzie poprosze o ta dieta :D

Super że szyjka urosła :) i że dzidzia większą :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
A ja już na sali, szyjkę mierzyli i to samo co wczoraj, zrobili krew mocz ktg ,czekam na pierwszy zastrzyk z tymi sterydami i tyle na dzisiaj ..leże ..

jestem w 28 tyg ciąży
 
Ziemniaczek w porządku, teraz to każda z nas będzie zakręcona ja też często mówię co innego niż myślę :)

Iza a coś będą robić z szyjka? Czy tylko masz leżeć ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry