reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Iza
Ja miałam sterydy podane już w 24tc
Wiesz co ja bym na twoim miejscu pessar założyła bo na szew to już raczej za późno ale nie jestem pewna.
Bardzo mi przykro ale wiem że masz szansę donieść ta ciążę nawet do terminu
Weź przykład że mnie na już z cm leżę 2 miesiące można? można ale musisz leżeć ii założyć krążek
 
reklama
Ziemniaczek super wiadomości, ale powinnaś częściej jeść. Tak będzie zdrowiej dla Ciebie. Jakoś musisz sobie rozkładać te posiłki.

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
KEJTI
2 tyg temu synek ważył 1040g a dzisiaj 1470g przez 2 tyg przytyl pół kg czy to normalne trochę dużo
Lekarz mówi że on waży jak średnia krajowa i że te pół kg to norma
 
Joasia
Wiem właśnie ale nie mam apetytu jem śniadanie obiad z takich ważnych posiłków a resztę to owoce warzywa serek homo mleko kolacji nie jem i tyje nie wiem skąd
 
Pewnie dlatego właśnie tyjesz, bo nie jesz. Jakbys jadła 5 posiłków równo rozłożonych i podobnie kalorycznych to organizm by inaczej przysfajał. Choć kolacje malutką jedz. Nawet małą kromeczke, bo inaczej organizm wie, że mu nie chcesz dać jeść i magazynuje na potem.

Mój tato jest na diecie u dietetyka i narzeka, że musi co chwile jeść. Jeszcze dobrze nie zglodnieje, już musi iść robić kolejny posiłek. Schudł tak już ok 20kg.




Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Joasia
Wezmę twoje słowa pod uwagę rozloze posiłki na mniejsze porcje i będę jeść kolacje
Dzisiaj kolacje jadłam kiełbasę na gorąco.
Gratuluję tacie 20 kg to sporo.
Ja idę już spać bo nie widzę literek
Dobranoc
 
Iza wydaje mi się że dzidzia waży ok, po prostu nie każda musi być kolosem :) może maluszek będzie ważył 3kg a nie 3800przy porodzie :)
Z tą szyjka ja już też nie wiem. Ja teraz nie podłoże rąk i zobaczę co wyjdzie specjalnie żeby porównać i dam Ci znać.
Ale wydaje mi się że powinno się mierzyć cały czas w taki sam sposób, żeby określać tendencje spadkowa. Tak samo jak powinniśmy się ważyć cała ciążę na jednej i tej samej wadze.

Kejti szkoda, ze lekarz nie obejrzał dokładniej lozyska, ale chociaż trochę czujesz się spokojniejsza?
A co do brzuszka, dzidzia może będzie szczuplutka w końcu nie ma po kim być pulpecikiem :)

Ziemniaczek co do jedzenia, ja mam takie zdanie jak Joasia i wiem że im rzadziej się je tym więcej organizm magazynuje.
A co do szyjki super że jest więcej :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ale owoce czy jogurty tez zalicza sie do posiłków ;)

Iza oby dali radę z tym krążkiem jeszcze!;) co do wagi przyrost liczony na tum samym usg? Bo waga ok jak na ten tc.

Ziemniaczek super ze sie wydłużyła myslalam ze to niemożliwe ... ;) ale i tak jestes dzielna ;)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziewczyny maja racje. Trzeba jesc reagularnie ale owoce czy serek to tez posilek. Czesto owoce maja duzo cukru podobnie jak jogurty owocowe, serki waniliowe czy soki z kartonu.

Ziemniaczek-gratuluje szyjki! Super wiadomosci nam przynioslas jak widac mozna !
 
reklama
Ziemniaczek super ze sie nie skraca;)
Milagros to ja tez czekam na info bo nie wiem jak to mozliwe ze u mnie sie wydluza ;)

Ja tez lece na serkach pol dnia a najlepiej bułeczki lyb gofry z dzemem jablkowym w tamtej ciazy tez tak jadłam;d sam cukier, no obiad normalnie.
Milagros niby jest ok ale u wiekszosci z Was a moze i u wszystkich juz dawno ten kilogram przekroczony

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry