reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Nie miałam usg a z wagą małego to też boje się trochę bo 11 lipca miał 600g a 8 sierpnia 850 może 900g bo mam dwie wersje ,jakos mało przybrał przez ten czas :(

jestem w 28 tyg ciąży
 
Nie miałam usg a z wagą małego to też boje się trochę bo 11 lipca miał 600g a 8 sierpnia 850 może 900g bo mam dwie wersje ,jakos mało przybrał przez ten czas :(

jestem w 28 tyg ciąży
Właśnie nie wiem jak z tym pomiarem , bo do tej pory( 2 pomiary)mierzył na płasko ,tzn nie podkladalam rąk pod pośladki i było 2 cm , a dzisiaj dał jakaś gabke o grubości może okolo 10-15 cm i wyszło 1cm ..

jestem w 28 tyg ciąży
 
Hej ja tez po wizycie mala ma 930g a wychodzi 28w1d i termin na 16 mu wylicza. Sprawdzal wszystko dokladnie i jest ok poza tym ze brzuszek jest sporo mniejszy bo 24 i 5 chyba . tylko mialo byc usg pod katem lozyska a na nie tak naprawde nie zerknal tylko tak jakby wysmial mojego lekarza ze on tam drugiego plata nie widzi ale moze przez mgle patrzy.i dalej nie wiem co i jak. Za tydzien wizyta u mojego lekarza z tym wynikiem z usg wiec juz usg nie bede miala. A co do szyjki to wyszlo mu 4.19 bez podkladania rak a na polowkowym mierzyl ten sam lekarz i cos ok 3 bylo. Więc nie wiem jak to możliwe.

Mamusia super ze wszystko ok

Wlasnie Izie mowilam ze moze byc tak przez ta gabke

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iza-waga w porzadku jak na ten tydzien ciazy:-) a tym.przyrastaniem sie nie martw bo dzieciaczki roznie nam teraz beda rosly :-*
Moze rzeczywoscie przez te podkladke taka roznica? Jutro wszystko sie okaze.
Badzmy dobtej mysli.

Kejtii-dobrze z malutka ok. Ale z tym lozyskiem ciekawie... ciekawe co ten Twoj na to.
No i niezle tez z ta dlugoscia szyjki. Oszalec mozna przez te roznice
 
Jej powodzenia wszystkim. Nie pamietam która z was o cukrzycy cukrowej mówiła ... Sorry... Ja właśnie ze względu na swój pęcherz analizuje rożne zioła i wyczytałam ze przy cukrzycy ciążowej herbata z pokrzywy bardzo pomaga.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Właśnie wróciłam z wizyty.
Trochę późno miałam na 17 ale weszłam o 18.30. No i chodziłam po sklepach byłem u siostry itd
A na wizycie to wszystko ok.
Dzidzia waży 1470 g a jestem 29+1
Ważę już 64 kg przytyłam 11 kg nie wiem jak bo mało jem 2 razy dziennie plus owoce
To chyba od leżenia.
Wody serce pepowina łożysko ok
Szyjka wydłużyla mi się o 2 mm więc teraz ma 1.2 cm jestem szczęśliwa a to dzięki leżeniu
 
reklama
Do góry