reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
DziewcZyny ja mam takie pytanie, bo dużo ostatnio słyszę o czopie sluzowym, jak to rozpoznać jak już odejdzie? Wiem że jeszcze dużo czasu ale nie daje mi to spokoju. Przecież w ciąży większość z nas ma zwiększoną ilość wydzieliny..
 
Mila czop to chyba trochę jak taki skrzep przy @ tak kojarzę

Ziemniaczki ro chyba idziemy łeb w łeb koedy miałaś ostatni @ ja 25.01. Dawaj znac po wizycie


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Milagros ja czop kojarzę też właśnie bardziej jak taki skrzep, koloru brunatnego, który jak wpadnie do wody to sie kudłaczy. U mnie odszedł tuż przed wodami.

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Emka
Ja ostatnia @miałam 26 stycznia.
Więc chyba dzialalismy w podobnym czasie . Termin mam na 1 listopada.
MILAGROS
Nie wiem jak wygląda czop bo ja w 1 ciąży tego nie miałam a raczej nie widziałam może odpadł mi przy porodzie
Ale słyszałam z opowieści że wygląda jak korek do wina napewno go rozpoznasz ale na to masz chyba jeszcze czas.


Dzisiaj wizyta wiecie co jest najgorsze dla mnie szykownie się a przede wszystkim golenie mojej kumpeli hehe nic już nie widzę.
Mój mi nieraz pomaga ale wolę sama bo boję się że mnie zatnie raz tak było.
Dobra to na tyle. Wstaje i idę się kąpać a potem golenie .
 
Dziewczyny kciuki za wizyty dawajcie znac zaraz po, no golenie sie bez wglądu masakra , ja musze sobie sprawić jakies lusterko, w poprzedniej ciazy maz mi pomagał tez pod koniec ale ja sie tez niekomfortowo z tym czułam trochę jakbym była niepełnosprawna i nie mogła tego sama zrobić , teraz sie zastanawiam czy przed samym terminie lub w terminie nie pójść na wosk , bo teraz to sie boje ale pózniej jak to spowoduje poród to przeciez nic sie nie stanie przynajmniej nie bede czekać jak poprzednio 42tygosnie , 3 wywołania .... ;p


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi apropo czopu :)
Ziemniaczek czas jeszcze jest ale wiesz jak to jak coś gdzieś wyczytasz i Ci spokoju nie daje, a ostatnio jeszcze mam zwiększona ilość wydzieliny ale to na skutek luteiny. ;)

Również trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace :)

Em ka też myślałam o wosku na koniec ciąży ale trochę mnie to krępuje [emoji23]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry