reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ewa
Ja ostatnio miałam zapalenie dróg moczowych z powodu założonego szwu.
Wzięłam urofuraginum bez recepty i jak ręką odjąć.
Po zapaleniu. No ale u każdego jest inaczej może ty masz inne bakterie.
Mila
Mi gin mierzy szyjke ręcznie ale tylko czy jest zamknięta na szczęście zawsze jest a dopochwowo ile ma cm czy się nie skraca.
Jak się skraca to jest źle mimo że jest zamknięta pilnuj tego ☺.

Pozdrawiam resztę dziewczyn i życzę wszystkim udanego i bardziej rozrywkowego weekendu niż ja mam
 
reklama
Ziemniaczek! A można ? Jesli tak to zaraz męża poproszę zeby przywiózł z polski . W Hiszpanii nie znają. Kiedyś brałam i bardzo pomogło.
Wyniki we wtorek krzywej cukrowej i krwi , a wizyta 31. Ale jakby cos to moja gin wreszcie z urlopu wraca. Tutaj w sierpniu to masakra nikogo nie ma. No ale muszę juz oddać cześć pracy "nowej" w sumie po to ja przysłali. Dzięki dziewczyny za dobre słowo


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny Was tez tak ciągną brzuchy??? Bo ja juz nie wiem czy to przez ta infekcje ? No i oddech tracę ... z pierwszym nie pamietam zeby tak było ... No ale teraz tez pracuje i upał 40 stopni


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa
Jak ja miałam zapalenie i jeszcze nie wiedziałam to brzuch mnie bolał na dole i chodzić nie mogłam
Chodziłam jak stara babcia nie mogłam się wyprostować o jak robiłam siku to mnie bolało
Miałam wyniki moczu i tam było że krwinki białe 6 wpw i liczne bakterie niby nie dużo ale coś było.
A że wizytę miałam za tydzień więc zadzwonilam do mojego lekarza i mu powiedziałam
Kazał mi iść do apteki i kupić urofuraginum
Mówił że nie zaszkodzi
Wzięłam tylko 1 na noc a rano zero bólu nic mogłam tańczyć hehe ale oczywiście musiałam wziąć całe opakowanie do końca czyli 3 razy 1
 
Ewa mnie brzuch ciągnie od dłuższego czasu, szczególnie jak chodzę więc ostatnio sama przykleilam się do łóżka za rada Emki i o ile leżę jest super, jak tylko trochę się przejdę znów brzuch twardy i krocze boli.

Biorę luteine dopochwowo i dostałam od niej chyba infekcji, a w sumie to od wkładek... szału dostanę zaraz, ale nie zauważyłam żeby brzuch bardziej ciągnął odkąd mnie swedzi.
 
Dziewczyny dotrwamy w komplecie :) mnie też brzuch ciągnie, mam taki ucisk na szyjkę jak chodzę. A wczoraj jak się zdenerwowałam to taki lekki ból jak na okres. Pamiętam też to wszystko z poprzedniej ciąży ale mam wrażenie ze teraz szybciej mnie chwyciło.
 
Karosznurek dobrze że konsultujesz, lepiej znać opinie dwóch lekarzy :)

Ziemniaczek ja to do końca listopada mam nadzieję nje chodzić w ciąży bo to długo po terminie hehehehe :)
Ale jak już do połowy października większość z nas dotrwa to będzie super ;)

Dziewczyny ja wcześniej nie zdawałam sobie sprawy ile kobiet ma problemy z szyjka i jestem w szoku że aż tyle musi lezec,az strach pomyśleć jakie patologie ciążowe będą za kilkanaście lat, chociaż za czasów naszych mam tego nie badali więc nawet nie wiadomo jak sytuacja wyglądała.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ewcia
Pisałam Ci co i jak nie wiem czy czytałaś
KOROSZNUREK
Ja tez mam szew a chciałam krążek
Każdy lekarz i szpital ma podzielone zdania
Ja tez nie wiem co jest lepsze.
Wiem tylko to że przy krążku jest o wiele więcej infekcji niż przy szwie.
MILAGROS
Masz rację dużo osób ma problemów z szyjka nasluchalam się na forum w szpitalu jak leżalam.
U mnie nie byloby problemu gdyby nie zabieg na szyjce kiedyś tam.
Ale co było to było.
 
Do góry