reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Ja dzisiaj tez wizytowałam, zapomniałam wpisać sie do grafiku.
Wiec u mnie szyjka długa, na cisnienie mam brać dopegyt, do tego aspargin i oeparol. Lekarz zastanawiał sie czy nie skierować mnie do szpitala zeby przebadali mi to serce ze względu na ta moja ciążowa tachykardie. Mam obecnie puls 110-120 na minutę. Ale powiedziałam mu ze w tamtej ciazy mnie przebadali i przyczyny nie znaleźli. Wiec narazie ustąpił z tym szpitalem.
Zapytałam sie jaki przewiduje finał tej ciazy, wiec powiedział ze niestety ciaza mi nie służy i wg niego bedzie tak samo jak w poprzedniej, a moze i wczesniej i nie dotrwam 35tc. Musze duzo odpoczywać, zeby cisnienie mi nie skakało, a jak bym sie gorzej poczuła to natychmiast na izbę do szpitala. Jestem jednak dobrej myśli, bo czuje sie nieco lepiej niz wtedy.
Podejrzewam, ze za jakiś miesiac jak bedzie tak samo z ciśnieniem i pulsem to moze mnie wysłać do szpitala. A ze bedzie to 30tc to rożnie moze byc i moge zostać na dłużej.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nika-wspolczuje z tym pulsem. Ja kontroluje ostatnio.bo wczoraj tez mi serducho walilo ale tylko przez chwile i wtedy puls byl 95 uspokoilam sie ze do 100 nie dobijal. Mowilam ginowi ze raz mialam 113 ale on nic na to nie powiedzial tylko kazal kontrolowac
 
Dziewczyny kiedy powinnysmy się przejmować pulsem? Jaka jest górna granica ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Karosznurek Kciukasy za Twoją szyjkę&&&& Niech się trzyma na takim poziomie i ani milimetra mniej.

Netta- a jakie miałaś ciśnienie, że lekarz leki zapisał? Bardzo wysokie?

Jeśli chodzi o puls to w tej ciąży mam wyjątkowo niski ale w poprzednich w ostatnim trym. standardowo był powyżej 100-105 i lekarz nigdy nic nie mówił na ten temat, tzn. mówił tyle, że to jest fizjologiczne i że nie ma powodów do zmartwień jeśli ciśnienie jest ok. Podobno wiele kobiet ma puls w okolicach 100 po 30 tyg.
 
Mama 4 mi rzadko puls spada poniżej 90 i bez ciąży ;) dlatego zapytałam bo kiedyś ktoś mi powiedział że to za wysoki. Ale jak jest niżej to ja nieprzytomna jestem

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Nika dobrze ze prawie wszystko ok, szkoda z Ryń pulsem :(

Ziemniaczek mało Cie u nas , jak tam?

Karoszurek to tez Ci poleciała ... Do wtorku prosze leżeć :) a bedzie dobrze a czasu szew a nie krążek?

Gaga kochana a moze spróbuj sie umówić do tego specjalisty co linka pisała tym bardziej ze masz dosc blisko ? Poza tymi konsultacjami ktore masz umówione .
Sliczne maleństwo :) a wyniki nic mi nie mowia przykro mi:(

A co z reszta naszych wizytujących dzisiaj ?:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Cześć wam
Pytacie co u mnie hm nic ciekawego dalej gnije w łóżku czuje się jak niepełnosprawna.
Ale miło że pytacie.
Wizytę mam 17 sierpnia więc napiszę wam co i jak.
U mnie jest 28+4 dopiero czas się wlecze.
Mój ma urlop więc narazie się nie nudzę ale w poniedziałek idzie już do pracy szkoda.
U mnie wszystko dobrze badania dobre dzidziolek dobrze no i szyjka też narazie dobrze. Dzięki lezeniu nie skraca się już nawet o mm. Przez 2 miesiące dalej ten cm.
Myślę że dotrwam do końca
Jeśli będziecie mieli problemy z szyjka to piszcie co wiem to pomogę.
Gratuluję wszystkim dziewczynom udanych wizyt
Bardzo mi przykro jeśli chodzi o gage.
Trochę czytałam o tej wadzie i wyczytałam że można to naprawić że śladu nie będzie
Gaga życzę Ci wszystkiego dobrego z dzidziusiem jest śliczny widziałam fotki
 
Hej , ja wczoraj pojechałam zobaczyć co tam zeby sie nie martwić i mnie zatrzymali w szpitalu. Bo ja od 2 tyg walczę z infekcja dróg moczowych i wczoraj po antybiotykach była krew w moczu i wskaźniki wysokie wiec mnie przyjęli na dożylne antybiotyki. Ale juz jestem w domu i niestety tydzien leżenia. A pomysleć ze poszłam bo w sumie ...aż głupio mowić , na wargach sromowych mi wyszły pryszcze , takie duże , bolące jak przed okresem czasami na brodzie. Obejrzeli ale tak skupili sie na tym układzie moczowym ze o pryszczach nic nie powiedzieli.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Gaga, tulę mocno :* Mam nadzieję, że kardiolog na tych warsztatach wszystko Ci dokładnie wyjaśni, ważne, że wada jest operacyjna, choć wiadomo, że operacja u takiego maleństwa to niewyobrażalny stres... Trzymam mocno kciuki za Was...

Ziemniaczek, cieszę się, że szyjka już Ci się nie skraca :) Karosznurek, kciuki za Twoją!

Em Ka, spory już maluszek, moja też, wczoraj 1100g :)
Wszystko ok, mała pupą w dół siedzi, pomiary trochę się wyrównały - mam nadzieję, bo nie ufam tym aparatom jednak...

Szyjka podobno trochę skrócona, ale nie wiem ile, w tej ciąży obie mierzą mi ręcznie... Zamknięta jest, to najważniejsze. Za ok. 2 tygodnie mam wizytę prywatną, zobaczymy, co ta powie...
Milagros, dzięki za wyjaśnienia :) Właśnie ginka mi powiedziała, że rozpulchniona to nie jest najważniejsza informacja, bo ważna tez długość i czy jest zamknięta.
Co do wit. C, to zawsze słyszałam, że nadmiar wydalany jest z moczem, więc jak jest potrzeba, to dobrze brać uderzeniową dawkę, ale oczywiście nie stale nadużywać, bo wtedy może zakwaszać mocz, ale to chyba długo trzeba ją brac, żeby do tego doszło.

Ewa, widać infekcja ważniejsza, więc leż i się kuruj :) Kiedy masz jakąś kontrolę? Może te krosty od depilacji się zrobiły?
 
Do góry