reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
A ja wczoraj przeglądałam swojego dzidka i jest w 100% do mnie podobna całe szczęście :-D
Agulek piekny dzidziuś uwielbiam takie zdjęcia buziulki, jest przepiękny. Nosek ma piękny duży jak na faceta przystało. :tak:
 
Katerineczka, doczytywałam dziś i najpierw dowiedziałam się o arytmii, a potem, że dr Wiecheć potwierdził, że wszystko ok, bardzo bardzo się cieszę! Ja też u niego robiłam badanie I i II trymestru, bo podobno najlepszy :)

Iza, dobrze, że przyjęła Cię ta lekarka i uspokoiłaś się, ja nie wiem, jak tam może być, że masz opłacony pakiet i lekarze mają takie podejście... Wysłałabym męża, żeby zrobił jakąś aferę, a z pakietu bym chyba zrezygnowała, bo skoro i tak trzeba dopłacać za wizytę u kogoś innego...

Keejti, a to nie są skurcze przepowiadające?
 
Agulek szybko leci, ja się już doczekać nie mogę, ale hamuje się ze jeszcze za wcześnie :D hehehe :)
Zazdroszczę Wam zdjęć bo moja ostatnio ciągle buzia w łożysko wtulona więc nie mam nawet jak popatrzeć :(
 
Idę dziś i ja na podglady a potem jeszcze endokrynologa udało mi się dorwać wolną wizytę. W ogóle ten tydzień to po lekarzach latam. Dziś dwie. Jutro pobranie wraz z glukoza potem gastrolog a w czwartek ginekolog. [emoji5] także raczej nie będę się nudzić w tym tygodniu.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kciuki, Iza daj znać jak u tego wielkiego Pana ;)

Emalka to Ci się tydzień trafił. [emoji23] A ja dalej się na kontrolę do endokrynologa nie umówiłam dziś mąż ma mi podjechać i sprawdzić :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja już po jednej wizycie. Nadal dziewczynka[emoji175] nareszcie odwrócona głową w dół,780gram. Waga w środku normy. Tak jak od początku młodsza o 3 dni niż z OM. No i z sercem wszystko ok bo po to było to usg bo ostatnio za bardzo się ruszala i nie dała sprawdzić przepływów.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry