reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Katerineczka cudowne wiadomosci !!!:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Tak to polecony przez Linkę doktor.

Poczułam niewyobrażalna ulgę, jakby mi jakiś głaz zdjeto z pleców. Są wspaniali ludzie na tym świecie, którzy bezinteresownie pomogą. Kiedyś w to nie wierzyłam, teraz sama tego doświadczyłam.

Dziękuję wam za wsparcie, gdyby nie to ze tu jestem i pomoc Linki wciąż bym żyła w stresie i niepewności nie wiadomo jak długo.
 
dziewczyny juz na wszystkie sposoby myslalam co robic zeby sie uspokoic do poniedzialkowej wizyty..i w koncu pojechalam do przychodni rodzinnej ,tam babka przyjmuje na nfz ..wczesniej do niej zadzwonilam czy mnie przyjmie..zajechalam w drzwiach juz powiedziala ze zaczniemy od tego ze pojde poloze sie i uspokoje..poszlam ona cos tam jeszcze zapytala w miedzy czasie przyszla do mnie i zaczela opowiadac uspokajac jak juz zobaczyla ze serce moje w miare ok sprawdzila tetnio i mowi: i co..? mam zrobic glosniej zeby na ulicy bylo slychac? ja malo sie nie poplakalam ..serduszko bilo szybciutko równiutko 150na min ..kazala kupic melise i jej sluchac :) jejku jaka ulga ..
 
o 14.30 jakos juz nie pamietam z tego wszystkiego gdzies mam zapisane.. ale boje sie ze przez to ze nakrecilam ta awanture po tej jego wizycie i on wie ze to ja to mi tez po lebkach zrobi to badanie w poniedzialek..ale wtedy to juz pojde znowu do tego poleconego mi przez naszego gina zaplace to zaplace ale bede spokojna
 
reklama
Iza-a nie myslas zeby zapisac sie do tego poleconego zebys w razie slabej wzyty u tego konowala miala tam juz miejsce zaklepane i zebys nie musialas juz czekac i sie stresowac? W razie jak konowal sie postara to te wizyte u poleconego odwolasz. A co z szyjka? Kto ja zbada?
 
Do góry