reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

U mnie tez wynik glukozy byl tego samego dnia.
Karola-widze ze Ty tez masz malego klocuszka pod serduszkiem :-) moj w 24+5wazyl 980g :-) ale on od poczatku szedl do przodu :-) teraz wizyte mam w poniedzialek i to bedzi 27+5 takze zobaczymy jak to bedzie wygladalo :-)

Iza-masakra z tym ginem... ja bym juz do niego nie poszla... nie ma u Was jakiegos forum chciazby facebookowych mamusiek z Waszego miasta gdzie moglabys poprosic o polecenie naprawde super gina?
Ta baba na ip tez okropna... moze trzeba klamac ze nie czuje sie ruchow to wtedy przyjma a przy okazji poprosic o zmiwrzenie szyjki??
Jutro jedziesz tam drugi raz?
 
reklama
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt!
Gaga nie martw się skoro lekarz nic nie mówi to Mały waży tyle ile powinien. Poza tym teraz każdy dzidziuś rośnie inaczej więc nie ma co porównywać.
Iza ja pier..... co za konował. Płacisz za wizytę a on ma głęboko gdzieś pacjentki. I co zrobisz? idziesz do niego?
 
Iza wspolczuje przeżyć oby wszystko było już dobrze dzisiaj.

Linka dziękuję Ci za Twoje wielkie serce :* :* :*

Dziewczyny dzięki Lince jestem przeszczesliwa, kamień z serca, lekarz który obejrzał moje nagranie serduszka z usg napisał ze wszystko jest w porządku rytm jest prawidłowy ma nieliczne skurcze dodatkowe ale one są w normie bo serduszko jest wciąż niedojrzałe na tym etapie ciąży
I on by już nad tym w ogóle nie myślał i nie sprawdzał :):):)
 
Ostatnia edycja:
Uff katerineczka supeeer!!! Kamien z serca! Tak sie ciesze! I Ty pewnie tez spokojniejsza:-))
Wstalam bez humoru ale po takich wiesciach odrazu sie poprawil:-) to ten doktor na Wiechec?:-)
 
Katerineczka super wiadomości!!![emoji3] Rozumiem że to od tego najlepszego lekarza w Polsce? Teraz możesz odetchnąć[emoji6] a jak dobrze potrzymasz za mnie kciuki to będę mogła pogratulować Ci osobiście [emoji6]
 
Iza szukaj gdzieś jakiegoś gina co byś mogła do niego na stałe sie przenieść, bo nie możesz do końca ciąży tak się z nimi użerać.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Katerineczka poprawilas humor nam wszystkim :)! Super wieści :*

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry