reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Hej[emoji4]

Krótka relacja z wizyty. Wszystko w porządku. Mały co prawda jest duży. W 24w1d ma już 841g dlatego mam duŻy brzuch. Szyjka się trzyma no ale mam dużo odpoczuwac. Zdjęcia nie mam bo mały sie bardzo ruszal[emoji4]


Iza, w głowie sie nie mieści jak się zachowali.
 
No i po wizycie.
Standartowo były 3 rzeczy
Fotel leżanka i usg. Mój mały waży 1070 g a jestem 27+1 lekarz mówi ze książkowe czyli nie za dużo i nie za mało.
A szyjka dalej centymetr i zamknięta.
Lekarz bardziej się cieszył niż ja.
Mówi ze tak jest od leżenia. Kazał mi iść odrazu do łóżka.
No i to wszystko. Właśnie jem kolacje juz w łóżku.
 
Dziewczyny gratuluję wizyt :)

Iza lekarz idiota co on sobie wyobraża? Nie chcę nawet myśleć jak musialas się zdenerwować. :( Biedna :* i co teraz zamierzasz? Pójdziesz drugi raz do niego ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Iza a Ty do Krakowa chodzisz? moja przyjaciółka chodziła tam do ginekologa i była mega zadowolona, on podobno uratował mnóstwo ciąż nawet takich co inni lekarze kazywali usuwać, mogę zapytać o nazwisko bo nie pamiętam. nawet jak ja dwa lata temu w szpitalu leżałam to dzwoniłam do niej a ona do niego i na wszystkie pytania cierpliwie odpowiadał
 
Iza współczuję.. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze..

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, ja wczoraj byłam na teście obciążenia glukoza, ale wyniki za dwa tygodnie dopiero. Najbliższe usg też jakoś tak. :)
 
Pterusinska czemu wynik za dwa tyg? tak długo się na to czeka ogólnie czy u Ciebie? bo tez mam teraz skierowanie na to obciążenie i nie wiem kiedy się wybrać
 
Pietrusinska dluuugo strasznie :D
Ja mialam tego samego dnia po kilku godz :)
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt...
Iza bidulo , nie wiem co Ci tu madrego napisac :(
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt;) już dzieciaczki kilogramy przekraczają ;)

Gaga Iza w Białymstoku

Pterusinska u mnie też właśnie od razu wyniki
 
Do góry