reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

gaga dobrze ze wszystko ok z maluchem :) ja wczoraj tez mialam mega szybkie usg , ledwo zdazylam sie przyjrzec brzdacowi :p ja +5 kg..
 
reklama
Gaga najważniejsze że małżeństwem wszystko w porządku [emoji2]

Teraz patrze że u mnie w 23+5 mala miała 600g ale teraz to różnie dzieci rosną wiec myślę dziewczyny ze jak lekarz nic nie mówi to jest ok...
 
Ostatnia edycja:
Iza tragedia że nie zbadali Cię...

Gaga nie martw się :) który tydzień? Bo nie widzę na tablecie .

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros z om 24+3 ale on od początku był 2-3 dni do tylu

A po za tym to mówiła jeszcze ze macica miękka, szyjka długa twarda i zamknieta, łożysko z przodu stopień 0°, mały ułożony główkowo
 
Ostatnia edycja:
Martusia wyglada ze wszystko dobrze nie przekraszasz normy :)

Gaga u mnie u mnie w 24tygodniu było 643 więc bardzo podobnie :) teraz to już dzidzie rosną każda inaczej ale wg mnie wygląda dobrze :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
matko co za koszmarny dzien :(.. rano dowiaduje sie ze wizyta ktora mialam dzisiaj miec nie zostala zarejestrowana w systemie..mysle ok trudno..pojde tylko po zwolnienie a z szyjka pojade na ip tak jak kazali..chwile pozniej wyszlo ze jednak mnie wcisna na 14..pojechalam i co..? ten idiota gin ktory wiecznie sie spoznia a jest specjalista od tych wszystkich polowkowych,przeplywow itd ,spoznil sie godzine i babki przyjmowal doslownie na stojaca..chwila moment i nastepna..wchodze a on do mnie prosze szybko sie polozyc zobacze to szyjke ,trwalo to doslownie z pol minuty, mowi jest ok 2cm..mowie mu zeby zrobil usg bo tak kazal moj gin,bo ostatnie bylo w czerwcu te polowkowe..tetno sprawdzil i mowie ze dziecko jest strasznie ruchliwe malo kiedy czuje ze nie rusza sie, powiedzial ok ..mowi serce bije..ale ja slyszalam ze te uderzenia byly strasznie nierówne..dodal jeszcze ze chyba za duzo wod jest i to do sprawdzenia..i zakal ubrac sie..a w drzwiach powiedzial ze jak cos to tej wizyty nie bylo tylko tak o mnie wzial dodatkowo jakby miedzy pacjetkami i umowic sie na za tydz ..a mowil tak do kazdej co sie okazalo..no szok..zeszlam roztrezsiona ze zlosci do rejestracji i mowie im ze to jest nienormalne zeby on przez swoje spoznienia tak traktowal pacjentki oni byli tak samo wsciekli na niego jak babki ktore byly..zadzwonili do niego do pokoju i pytaja co on robi..ze tak nie moze byc ze odsyla pacjentki jeszcze bez badan normalnych i kaze za tydz gdzie juz nie ma miejsc..powiedzialam zeby zalatwil z nim wizyte zebym mogla przyjsc jeszcze raz..szybko. gadal tak dlugo ze odwrocilam sie na piecie i wyszlam usiadlam w samochodzie i bylam w takim stanie ze az strach bylo jechac..wyszedl ten z recepcji przeprosil za jego zachowanie i powiedzial ze jutro zrobi wszystko zeby jakos mnie umowic szybko jeszcze raz..no i czekam na tel..ochlonelam pojechalam na ip..a tam baba do mnie z morda co ja chce o tej porze zeby mi zrobili..ja pytam to o ktorej niby trzeba przyjezdzac a ona ze rano..ja mysle no nie wierze..tam tez nic mi nie sprawdzili bo powiedziala ze najpierw musze sie zapisac zeby mi to usg zrobili..wrocilam do domu z bulem brzucha z nerwow..
 
reklama
Ja już po wizycie... no i ogólnie oki... nie poszłam już do tamtego co chciał mi pessar założyć a ten zmierzył szyjkę i o dziwo jest dłuższa niby niż jakieś 2-3mies temu bo ma 3,48cm.. także nie wiem ale się cieszę [emoji2]
Mała ma już 1065g [emoji2] tętno 140 także spokojna heh[emoji6]

Iza to faktycznie miałaś slaby dzień [emoji20] a to musisz iść konkretnie do tego lekarza? Konowal jeden ehhh... jak takiemu zaufać jak na starcie widać że pacjetki ma głęboko w poważaniu[emoji20] tule Cię mocno[emoji11]
 
Do góry