reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Katerineczka dopiero doczytałam. Przykro mi bardzo. Od razu skontaktowalam się z koleżanką bo jej znajoma miala podobną sytuację do Twojej tylko na wcześniejszym etapie ciąży. Jeździła do Krakowa i to był właśnie dr Wiecheć.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katrineczka moze zrób tak że skonsultuj się na miejscu u tego poleconego Ci lekarza. A jak będzie konieczność dalszej diagnostyki to wtedy będziecie rozważać podróże. Może ten polecony lekarz Wam bardzo podpasuje i będzie miał na to jakiś pomysł. Trzymajcie się ciepło.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katerineczka, ja na Twoim miejscu najpierw umowilabym sie do tego z Twojej okolicy. Rzeczywiscie na tym etapie ciazy ciezko szukac czegos dalej. Jesli on rozlozy rece to wtedy wiadomo, bedzie trzeba jechac i te kilkaset km. I tak jak mama czwworki pisze sprobuj poszukac szpitala z dobrym zapleczem. Moj gin.od razu mi powiedzial ze u nas w miescie nie leczy sie toxo ani nie odbiera porodow gdzie ciezarna ma toxo. Powiedzial ze nie mamy takich specjalistow a zawsze moga wyjsc jakies komplikacje. I wtedy powiedzial ze Warszawa albo Krakow-zaznaczyl ze Krakow jest lepszy.

Znalazlam jakies forum i ma dobre opinie. Ale liczy sie czas. Ciezko sie do niego chyba dostac. Wkleje link:

Link do: Portal Trojmiasto.pl
 
Katerineczka bardzo mi przykro że uslyszalas takie przykre wieści :(
Moja mama z moim bratem w ciąży miała taki problem. W 7mc wykryli u mlodego arytmie, ale chyba coś innego niż u Ciebie pamiętam tylko że młodemu strasznie szybko biło serce bo ponad 200 i ktg nie nadazalo pisać. Mama spędziła 2tyg w szpitalu, podawali jej leki sytuacja się ustabilizowała. Ale rodzić musiała w mieście obok, tzn nie musiała ale jak młody się urodził to i tak by go zabrali od razu tam na badania więc zdecydowała że urodzi w tamtym szpitalu żeby być przy nim, rodziła na Unii Lubelskiej w Szczecinie ale nie wiem czy miała konsultacje z jakimś kardiologiem, to było 13lat temu. A przyczyną też sytuacji był remont w domu, nowe panele i meble dokładnie. Tak mi się przypomniało jak mowilas o infekcji.

Trzymam mocno kciuki za Was :*

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Martini dawaj znać co tam na wizycie :)
Mama czwórki szkoda mi go nie chce mu tak zmieniać miejsc na miesiąc do przedszkola innego a później tutaj, to jest prywatne, jest otwarte ale jego grupa to najmłodsze dzieci i zaczynają pod koniec sierpnia, wytrzymamy :)
 
Katerineczka przesłała ci numer do położnej tego dr. Zadzwoń może mają jakieś warsztaty w Gdyni bądź w gdańsku bo z tego co widzę to ten dr. Po całej Polsce jeździ uczyć innych lekarzy juz ..
 
Linka widziałam bardzo Ci dziękuję, zaraz się wszystkiego dowiem. Do tego polecanego na forach internetowych z pomorza juz się umówiłam. Mam echo serca płodu w następny wtorek.ogólnie bylo ciężko z wizytą bo w gdansku juz na sierpień nie bylo miejsc do niego.
Bardzo dziękuję wasza pomoc jest bardzo cenna i czuje ze nie jestem z tym sama. Mama czworki dokładnie tak 3 stopień referencyjnosci, już tam rodziłam i teraz tez będę. Ten ordynator do którego teraz chodzę i ten kardiolog Zajmuja się kardiologicxnymi operacjami maluszka, także myślę że jwsi chodxi o pomorze to nie ma nikogo lepszego. Ale czytałam tez o tym lekarzu co Linka mi wysłał namiar to on jeszcze bardziej w tym specjalizuje wiec jesli tylko bedzie miejsce to rowniez sie zapisze. staram się podejść do tego zadaniowo, wczoraj plakalam dziś juz działam :) dzięki dziewczyny.
 
I ja juz po :) z maluchem sie przywitalam juz spory sie wydawal na ekranie, ale nie wiem ile wazy ani nic , dr powiedzial ze na tym usg to nie ma co mierzyc... :nerd: po za tym szyjka ladna dluuuga i zamknieta. Brzuszek miekki, ogolem wszystk ok. Dostalam tylko zelazo, bo w morfologii hemoglobina taka na styku.
 
Martini super że wszystko ok:)

Katerineczka dobrze, że już dzialasz :) pierwszy szok minął i teraz najważniejsze dobrze ugryźć sprawę :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Katerineczka cudowne podejście !! Jesli trafisz do tych dwoch specjalistów to na pewno doradza najlepsze rozwiązania .

MartiniM super ze wizyta udana :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry