reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Dzieki dziewczyny! Gratuluje wam wyników. Ja dzisiaj u gina byłam i zaraz zapytałam dlaczego szyjki macicy nie sprawdza , a ona ze po co? Bo nawet jakby było coś zle to na co mi ta informacja ? Dziecko ma dopiero 20 tygodni wiec nic sie nie robi.
Powiedziała ze tutaj w Hiszpanii to dopiero po 28 tygodniu szyjkę sie obserwuje. Kurczę ja jednak wolałabym zeby sprawdziła. Oni tutaj maja takie podejście bardzo... bezproblemowe , żadnej Luteiny ani nic . Na zasadzie jest dobrze oby tak dalej a jak nie to trudno. Hmmmm ... no nic staram sie cieszyć i nie myślec :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny piękne macie te swoje maluszki!

K8sad ale fajnie ze bedziesz miała bliźniaków ! Moja mama zawsze chciała miec bliźniaki i cały czas wmawiała mi ze będę je miała hihi a teraz jeden synek w drodze no ale na jednym pewnie sie nie skończy wiec jeszcze wszystko przed nami!:) a jak nie ja to moje rodzeństwo bliźnięta zrobi hihi

Iza nie bój wszystko bedzie dobrze kochana! Wiem co czujesz ja przeżywam ten stres teraz.. Dzisiaj mam wizytę u lekarza sprawdzająca czy szyjka wciaz sie skraca i czy bedzie potrzebny szew... Chodź mysle ze ta decyzje powinni podjąć już o wiele wcześniej bo z tego co widziałam dziewczyny pisały ze szyjka poniżej 2,5 cm już jest nie ok a moja ma 1,75 mam mamy niecałe 22 tygodnie ciazy takze pozostało mi ufać ze jestem w bardzo dobrych rękach. Główka do góra Iza bedziemy razem w tym i razem urodzimy w listopadzie pięknych synków [emoji7]


Mi pani doktor powiedziała ze mam bardzo długą szyjkę :)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja cała happy załączam zdjęcie psiutki na dowód! Zdjęcie jest tak jakby siedziała na kibelku i ktoś od dołu zrobił zdj widać dwa poslady i resztę ;)
Z racji tego wczorajszego "prawdopodobnie" mój lekarz dzisiaj sprawdził i potwierdził że już nic tam nie wyrośnie :)Zobacz załącznik 761949
No ja dokładnie widziałam dwa siusiaki :)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
K8sad ale będziesz miała obrońców! Nikt Ci nie podskoczy ;)
Kejti gratuluję córeczki, parka u Ciebie, super
Ewa no mi powiedziała ze jest za mały mój dzidek, a za 3 tygodnie będę w 25 tc, więc trochę nie rozumiem tego badania serca w tym czasie... no ale staram się być dobrej myśli, poszukam kogoś konkretnego do tego badania.
Milagros siostrze wyszedł źle wynik przeziernosci ?
Iza Patryska trzymam kciuki za wydłużenie szyjki,
 
Gratuluję dziewczynki pociech. Mojej koleżance podczas prentalnych tez jeden z wynikow wskazywal na downa. Ale potem z krwi wyszlo ze wszystko ok.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katerineczka nie wiem dokładnie bo ona przekazać nie umiała. Kość udowa trochę krótka ale mieści się. Kość nosowa obecna ale nt nie mierzone bo dzidzia ma 89 mm ona jest już 14+3ale w dupie mnie miała i mądrzejsza była jak mówiłam żeby szła do normalnego lekarza bo badań też zero.
Zrobili jej usg w klinice niby jest w porządku ale dopiero jak wyniki z krwi przyjdą będzie coś więcej wiadomo. Lekarz mówił że jest ok, znam go i na 100% mu nie uwierzyłam ale wiem też że jak coś nie tak to mówi od razu. Lekarka ja tam skierowała bo u niej na sprzęcie dziec się mieścił na długość i jej nt źle wychodziło.
 
Kurcze powiem Wam, że stresiķ jest. Przed żadna wizytą z Zu sie tak nie stresowałam, a teraz za każdym razem. No i ciekawe jak tam moja szyjka. Czy znowu byle co czy może akurat tym razem będzie dobrze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry