reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Zawiozła mnie dzisiaj przy okazji swojej wizyty do gina..zrobił mi posiew czy jak to się nazywa przepisał luteine i kazał lezec we wtorek mam wizytę u lekarza który jest od patologii ciąży i przyjmuje tam gdzie mamy rodzić i zdecyduje o szwie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny piękne macie te swoje maluszki!

K8sad ale fajnie ze bedziesz miała bliźniaków ! Moja mama zawsze chciała miec bliźniaki i cały czas wmawiała mi ze będę je miała hihi a teraz jeden synek w drodze no ale na jednym pewnie sie nie skończy wiec jeszcze wszystko przed nami!:) a jak nie ja to moje rodzeństwo bliźnięta zrobi hihi

Iza nie bój wszystko bedzie dobrze kochana! Wiem co czujesz ja przeżywam ten stres teraz.. Dzisiaj mam wizytę u lekarza sprawdzająca czy szyjka wciaz sie skraca i czy bedzie potrzebny szew... Chodź mysle ze ta decyzje powinni podjąć już o wiele wcześniej bo z tego co widziałam dziewczyny pisały ze szyjka poniżej 2,5 cm już jest nie ok a moja ma 1,75 mam mamy niecałe 22 tygodnie ciazy takze pozostało mi ufać ze jestem w bardzo dobrych rękach. Główka do góra Iza bedziemy razem w tym i razem urodzimy w listopadzie pięknych synków [emoji7]


 
To ja cała happy załączam zdjęcie psiutki na dowód! Zdjęcie jest tak jakby siedziała na kibelku i ktoś od dołu zrobił zdj widać dwa poslady i resztę ;)
Z racji tego wczorajszego "prawdopodobnie" mój lekarz dzisiaj sprawdził i potwierdził że już nic tam nie wyrośnie :)
20160630_190142.jpg
 

Załączniki

  • 20160630_190142.jpg
    20160630_190142.jpg
    321,4 KB · Wyświetleń: 386
Ksad ale bedziesz miala druzyne :-) nikt Ci nie podskoczy z taka obstawa :-) gratuluje :-)

Keejti naczekalas sie ale widze ze warto bylo :-D

Patryska i jak z tym szwem? bylas juz? bo u ciebie jakos chyba 6 godzin wczesniej niz u nas jest nie?

Iza na ktora jutro idziesz? trzymam kciuki :)

Milagros a to ja zle wpisalam? Napisz mi tu kiedy masz to zmienie :-)
 
reklama
Aob miałam mieć jutro ale mam za tydzień :-) 8.07to chyba jest. Dziewczyny siedzę z siostra w klinice czeka na dodatkowe badanie bo dziecko prawdopodobnie ma zespół Downa...
 
Do góry